צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מעורבים בתאונת דרכים חמורה? מהרו להיוועץ בעורך דין תאונת דרכים!

מעורבים בתאונת דרכים חמורה? מהרו להיוועץ בעורך דין תאונת דרכים!

מעורבים בתאונת דרכים חמורה? מהרו להיוועץ בעורך דין תאונת דרכים!

מעורבים בתאונת דרכים חמורה ואף קטלנית? בנסיבות הללו, עצת הזהב היא לפנות ללא דיחוי לעורך דין תאונת דרכים, זאת במטרה לזכות בסיוע משפטי הולם! עורכת הדין סיוון כהן מציינת שתאונת דרכים מוגדרות בחוק כקטלנית במקרה ואחד או יותר מהמעורבים בתאונה נפגעו בגופם בדרגות חומרה שונות. 

למרבה הצער, בישראל קורות תאונות דרכים בתדירות גבוהה למדי, כשההתנהלות במקרים של תאונות קטלניות שונה מזו של תאונות המסתכמות בנזקים לרכב בלבד וללא נזק למי מהמעורבים באירוע. 

בכל הנוגע לתאונות דרכים עם פגיעות גוף ונפש, בתי המשפט נוהגים להטיל ענישות בדרגות משתנות בהתאם לנסיבותיו של כל מקרה, החל מפסילת רישיון לתקופות ממושכות, קנסות ופיצויים כספיים לנפגע, וכלה במאסר על תנאי, עבודות שירות ומאסר בפועל.

תאונת דרכים שיש בה נפגעים

לפיכך, בנסיבות הללו של מעורבות בתאונות קטלניות, נחשבת ההסתייעות בעורך דין תאונת דרכים לצעד החכם והנבון ביותר עבור כל מי שמעורב בתקרית, היות ויש לעוה"ד המתמחה בדיני תעבורה את הכלים והיכולת לפעול להפחתת הענישה למינימום האפשרי, שהנאשם זוכה לייצוג משפטי הולם אל מול המערכת המשפטית. 

ככלל, בתאונת דרכים שיש בה נפגעים, צפוי הנהג המעורב בתאונה לקבל פסילה מנהלית מקצין המשטרה (שלילת רישיון) למשך תקופה של 90 ימים. בפרק הזמן הזה עוסקת המשטרה בחקירת האירוע, כדי לבחון האם וכנגד מי מהמעורבים יש לפתוח בהליך משפטי. רמת הענישה מותנית במגוון שיקולים, בהם נסיבות האירוע, חומרת הנזק שנגרם בגינה, מידת האשמה של כל מי שמעורב בתאונה וכיוצא בזה.

תאונת דרכים שבגינה נגרמה חבלה של ממש

במידה ותאונת דרכים נגרמת בעקבות עבירת תעבורה המופיעה ברשימה שבתוספת השנייה, וכתוצאה מכך נחבל אדם בצורה קלה (פגיעה שאין בה ממש), אזי במקרה זה עשוי רישיון הנהג הפוגע להישלל על ידי בית המשפט למשך תקופה שאינה פחותה משלושה חודשים. 

במידה ומדובר בפגיעה שבגינה נגרמו למי מהמעורבים בתאונה נזקים פיזיים משמעותיים (חבלה של ממש), עתידה המשטרה לדרוש את פסילת הרישיון של הנהג הפוגע עד לתום ההליכים. בנסיבות שבהן נהרג אדם בתאונת דרכים, צפוי תיק החקירה לעבור אל הפרקליטות המדינה לצורך הגשת כתב אישום. 

ההסתייעות בשירותיו של עורך דין תאונת דרכים במצבים כאלו היא בגדר חובה, שכן רמת הענישה משויכת לדרגות חומרה גבוהות ועלולה להוביל לפסילת רישיון לתקופה ממושכת, פיצויים כספיים גבוהים לנפגע, קנסות, מאסר על תנאי ובמקרים מסוימים גם מאסר בפועל.
 

עורך דין תאונת דרכים

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי