צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין תעבורה
נהיגה בשכרות

נהיגה תחת השפעת אלכוהול הפכה ל''מכת מדינה'' ומערכת אכיפת החוק ובה, משטרת ישראל ובתי המשפט נוהגים ביד נוקשה עם נהגים אשר נתפסו נוהגים שיכורים. היחס כלפי אותם נהגים הינו יחס מחמיר מאוד ורוב השופטים אינם מקלים ראש בעבירה שכזו.

למאמר במלואו
נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת הינה עבירת תעבורה שכיחה ביותר ומשטרת התנועה נוהגת לאכוף אותה בקביעות. דרך האכיפה יכול ותהא באמצעות מצלמות נייחות הניצבות על גביי עמודים בדרכי הכביש ו/או לחלופין, באמצעות מכשירים המתופעלים על-ידי שוטרי התנועה "העורבים" לנהגים בשולי הדר

למאמר במלואו
פסילה מנהלית

פסילה מנהלית הינה פסילה מלהחזיק ברישיון נהיגה, כאשר קיים חשד לביצוע עבירת תעבורה חמורה. פסילה מנהלית תהא לפני קיום הדיון בבית המשפט ומי שמוסמך להורות על פסילה מנהלית הינו קצין משטרה.

למאמר במלואו
פסילת רישיון עד תום ההליכים

במספר לא מבוטל של מקרים, בהם מבצע אדם עבירת תעבורה וכאשר מוגש כנגדו כתב אישום בגינה, יכול ואף תוגש כנגדו בקשה לפסילתו מלהחזיק ברישיון נהיגה עד תום ההליכים.

למאמר במלואו
שוטר עצר אותך לבדיקת גילוי אלכוהול – האם כדאי לך לסרב להיבדק?

המון נהגים נקלעים לדילמה כאשר הם נדרשים לעבור בדיקה לגילוי אלכוהול על-ידי שוטר. רובם ישאלו האם כדאי לי לסרב לבדיקה?

למאמר במלואו
נהיגה בזמן פסילה

נהיגה בזמן פסילה הפכה תופעה שכיחה. לא אחת, שומעים אנו בחדשות על תאונות דרכים בהן מעורבים נהגים אשר נהגו בזמן פסילה או ללא רישיון נהיגה.

למאמר במלואו
מהו מכשיר הינשוף?

הינשוף מודד ריכוז אלכוהול באוויר נשוף של הנבדק, כאשר הוא עוקב אחר נפח האוויר הננשף. בפועל, המכשיר עובד על-ידי אור אינפרא אדום (IR)

למאמר במלואו
הוגש נגדך כתב אישום בגין עבירת תעבורה, מה יקרה עכשיו?

נהיגה בשכרות, מהירות מופרזת, חציית קו אדום וכדומה הינן בעיות תעבורה שדורשות לא פעם התערבות של עורך דין תעבורה ועל כך בכתבה הבאה

למאמר במלואו
נתפסתם נוהגים בפסילה? כול מה שצריך לדעת על עבירות תנועה 

נתפסתם נוהגים בשכרות? במהירות מופרזת? בפסילה? עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שעבירות תנועה נחלקות לקטגוריות שונות ודרגות משתנות של ענישה בהתאמה לקטגוריה וחומרת העבירה, החל ממתן אזהרה, קנס ונקודות ועד עבודות שירות, פסילה ומאסר בפועל. 

למאמר במלואו
המדריך המלא: נהיגה ללא רישיון

הנתונים הסטטיסטיים מלמדים שנהיגה ללא רישיון היא מבין עבירות התעבורה הנפוצות ביותר. עם זאת, מדובר בעבירה חמורה ומסוכנת שעלולה לעתים לגבות גם חיים.

למאמר במלואו
אני מעשן קנאביס באישור – האם מותר לי לנהוג?

נהיגה תחת השפעת סמים מהווה את אחת העבירות החמורה שבדיני התעבורה. סעיף 26 לתקנות התעבורה, תשכ"א – 1961, קובע כי לא ינהג אדם ברכב כאשר הוא נתון תחת השפעת סמים משכרים או משקאות משכרים.

למאמר במלואו
באילו מקרים כדאי להסתייע בעורך דין תעבורה?

כל אחד מאיתנו עשוי להיקלע חלילה לתרחיש שבו הוא חשוד בביצוע עבירה חמורה המסכנת חיי אדם ואו בגרימה לתאונת דרכים עם נפגעים. בנסיבות הללו, ברור מאליו שיש להסתייע בעורך דין תעבורה מבלי להשתהות יתר על המידה.

למאמר במלואו
באילו מקרים כדאי להיוועץ בעורך דין לתעבורה?

בישראל מתרחשות מדי יום אינספור תאונות דרכים, וכל אזרח מן השורה יכול למצוא את עצמו מעורב בסיטואציה כזו. לעתים דיי בשנייה בודדת של הסחת דעת כדי להסתבך עם החוק.

למאמר במלואו
מעורבים בתאונה? מהרו להיוועץ בעורך דין תאונות דרכים

מעורבות בתאונת דרכים עשויה להיות אירוע טראומטי, ובפרט בתאונה שיש בה נפגעים. ראוי להבהיר שהשלב שלאחר קרות התאונה מלווה על פי רוב בבהלה, חרדה ובלבול.

למאמר במלואו
נהיגה ללא רישיון

נהיגה ללא רישיון היא עבירה על סעיף 10 לפקודת התעבורה, אשר על פיה מתחייב הנהג לנהוג ברכב כאשר רישיונו הינו קיים ותקף. אם נמצא נהג ללא רישיון

למאמר במלואו
חשודים במעורבות בתאונה? מוטב שתיוועצו בהקדם עם עורך דין תאונות דרכים

חשודים במעורבות בתאונה עם נפגעים? בנסיבות הללו, מוטב שתיוועצו בהקדם עם עורך דין תאונות דרכים! מאז היווסדה של מדינת ישראל, נהרגו בכבישיה מעל ל- 33,000 בני אדם בתאונות דרכים.

למאמר במלואו
ממליצים
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי