צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

3 נקודות לתשומת לב בעת בחירת עו"ד פלילי במרכז

3 נקודות לתשומת לב בעת בחירת עו"ד פלילי במרכז

כאשר אנו נדרשים לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי במרכז או עורך דין תעבורה תל אביב אנו עשויים למצוא את עצמנו מבולבלים מול ההיצע הגדול של עורכי דין העובדים במרכז הארץ. כדי להקל עלינו את הבחירה, מביאה לנו עורכת הדין סיון כהן, בעלת משרד עורכי דין המתמחה בדין פלילי ודיני תעבורה, את המדריך המתומצת לבחירת עורך דין פלילי במרכז.

 

רישיון

הדבר הראשון שעלינו להקפיד עליו הוא רישיון. כדי לעסוק בעריכת דין יש צורך ברישיון עריכת דין בר-תוקף וחברות בלשכת עורכי הדין. בדרך כלל ניתן למצוא את התעודות הנדרשות על קיר המשרד, ואם הן אינן קיימות, אל תתביישו לבקש לראותן. אם הן אינן בנמצא - חפשו עורך דין אחר.

 

התמחות

אמנם, רישיון עריכת דין ניתן באופן כללי, אך תחום המשפט הוא עצום וענק ומקיף את כל תחומי החיים כמעט. לכן, אין בנמצא עורכי דין שמסוגלים לייצג את הלקוחות שלהם בכל תחום וענין באותה רמה, ורוב עורכי הדין מתמחים בתחום אחד או שניים בלבד. עורך דין שהתמחותו בדיני נזיקין לא יוכל לייצג אתכם בצורה טובה במשפט פלילי, ועורך דין פלילי לא יוכל לייצג אתכם בצורה טובה במשפט מקרקעין. אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, פנו מראש רק למי שמגדיר את עצמו בתור עו"ד פלילי במרכז, כלומר שתחום התמחותו ובקיאותו הוא המשפט הפלילי. למרות שעורך דין הגון יאמר לכם במקרה שלא מדובר בתחום ההתמחות שלו, בירור תחום ההתמחות הוא באחריות הלקוח. כדאי לשים לב שגם בתחום הפלילי ישנן התמחויות שונות, ועדיף למצוא עורך דין המתמחה בדיוק במה שאתם זקוקים לו כדי לוודא שאתם מקבלים את הייצוג הטוב ביותר האפשרי.

 

ניסיון

לא מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין חסר ניסיון לייצג אתכם. הדבר נכון תמיד, אך בעיקר כאשר מדובר בדין הפלילי, העוסק בדיני נפשות. בדיוק כמו שלא תיתנו לרופא מתחיל לבצע בכם ניתוח מורכב, כך לא כדאי לתת לעורך דין חסר ניסיון בתחום האמור לייצג אתכם בבית המשפט. בחיפוש אחר עו"ד פלילי במרכז ודאי תמצאו לא מעט עורכי דין. הקפידו על שלושת הכללים הללו, ותזכו לייצוג ראוי בבית המשפט.

עו"ד פלילי במרכז

מאמרים דומים
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב

תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב ובמקומות אחרים מתחלק לשני חלקים מרכזיים: ראשית על עורך הדין לוודא כי העונש המוטל על מרשו הוא הקל ביותר האפשרי, ובמידה ומרשו אינו אשם, מתפקידו להוכיח זאת לבית המשפט ולדאוג לזיכויו המלא.

קרא עוד >
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך

חקירה פלילית אינה חוויה נעימה אף פעם, גם אם אינכם הנאשמים, בוודאי לא אם מדובר בפגישתכם הראשונה עם חדר החקירות, וזאת יגיד לכם כל עו"ד פלילי במרכז.

קרא עוד >
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול

נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת ומנוגדת לחוק. שתייה לשוכרה מהווה גורם ל- 20%-40% מכלל תאונות הדרכים והסיכוי של נהג שתוי להיות מעורב בתאונת דרכים קשה גבוה פי 17 מאשר סיכוייו של נהג שאינו שתוי להיות מעורב בתאונה כזו.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי