צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מעצר ימים

מעצר ימים

מעצר ימיםמעצר "ימים" או כפי המכונה בעגה המשפטית - מעצר לצורכי חקירה, הינו מעצר ראשוני הננקט על-ידי הרשויות לרוב, רשויות המשטרה, לצורך ליקוט חומרי חקירה וזאת בטרם הגשת כתב אישום.

מעצר שכזה יעשה אך בעבירה בת מעצר קרי, עבירה שאינה חטא - עבירה מסוג עוון ו/או עבירת פשע.

תחילתו של המעצר על-ידי שוטר תהא מוגבלת ל-24 שעות זאת, למעט מקרים חריגים המוגדרים בחוק כגון בעבירות בטחון כנגד המדינה, לאחריהן, יובא החשוד בפני שופט אשר לו הסמכות להאריך את מעצרו בימים נוספים לצורך מיצוי הליכי החקירה המשטרתיים.

הדיון במעצר הימים מתקיים בפני שופט בית משפט שלום במחוז בו בוצעה העבירה ו/או מצויה היחידה החוקרת. סעיף 13 לחוק המעצרים שעניינו – עילות המעצר לפני הגשת כתב אישום- מסמיך את השופט הדן בתיק המעצר להאריך מעצרו של חשוד על בסיס תשתית ראייתית נמוכה מסוג חשד סביר לביצוע העבירה, זאת בהתקיים עילת מעצר נוספת המנויה בחוק.

בשלב מעצר הימים יכולתו של החשוד להתגונן בפני החשדות המועלות נגדו הינה מצומצמת ביותר שכן, תיק החקירה מוצב אך לעיונה של המשטרה ולעיונו של בית המשפט. יכולת ההתגוננות של החשוד מתמצה בחקירה הנגדית אותה מבצע עורך דינו כלפי הטוען המשטרתי וכנגד בקשת המעצר אותה הגיש – מטרת החקירה הנגדית הינה לקעקע את בקשת המעצר ואת הצורך בהמשך מעצרו של החשוד.

שלב מעצר הימים הינו קריטי שכן, בשלב זה אוספת המשטרה חומר חקירה כנגד החשוד אשר בסופו של יום עלול להוביל להגשת כתב אישום ו/או לחלופין לסיום החקירה וסגירת התיק. לפיכך, נודעת לה חשיבות רבה להיוועצות עם עורך דין מעצרים מנוסה כבר משלב המעצר הראשוני.

אדם הנחשד בבצוע עבירה ניצב בפניי סכנת מעצר וקמה לחשיבות מן המעלה הראשונה בהיוועצות בעורך דין פלילי מנוסה, אשר ילווה את החשוד בהליכי החקירה ויעניק לו יעוץ משפטי מקצועי בדבר זכויותיו ובמידת הצורך, ייצגו בבית המשפט בבקשת המעצר כנגדו.

עורכת דין סיוון כהן

הינה עורכת דין מנוסה בתחום הפלילי ובתחום המעצרים ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים. עורכת דין סיוון כהן נותנת ליווי אישי מראשית החקירה הפלילית ועד תומה.

מאמרים דומים
מחיקה וביטול רישום פלילי
מחיקה וביטול רישום פלילי

ביטול רישום פלילי ניתן ליישום במספר תנאים ובמספר דרכים, למרות שלא מדובר במחיקה מוחלטת של הרישום הפלילי, אך הפעולה מאפשרת לגופים ספורים בלבד להיות נגישים למידע זה לאחר המחיקה.

קרא עוד >
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?

עורכי דין פליליים הנם עורכי דין המתמחים בקלסיפיקציה המשויכת לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, המאפיין הבולט ביותר במשפט הפלילי נוגע לעובדה שברוב המכריע של המקרים המדינה היא זו שתובעת את הנאשם.

קרא עוד >
מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?
מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שבין אם מחפשים עורך דין בפתח תקווה ובין אם תרים אחר שירותיו של עו"ד במקום אחר, חשוב תחילה לבחון את תחום ההתמחות של אותם עורכי הדין, ולהתמקד באלו המתמחים בטיפול בעניין

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי