צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין פלילי
מחיקת רישום פלילי

לאחר שחשוד בפלילים עבר חקירה משטרתית בגין העבירות שבהן נחשד, נפתח כנגדו תיק פלילי

למאמר במלואו
עבירת קבלת דבר במרמה

עבירה מסוג קבלת דבר במרמה הינה מן החמורות בספר החוקים ובתי המשפט נוטים להחמיר עם נאשמים מבצעים עבירות מרמה. עבירה זו מוגדרת בסעיף ו' לחוק העונשין, תשל''ז - 1977

למאמר במלואו
הטרדה באמצעות מתקן בזק

עו"ד סיוון כהן הינה עו"ד פלילית מנוסה בתחום ומייצגת נאשמים אשר הוגש נגדם כתב אישום בגין הטרדה במאצעות מתקן בזק ו/או כאלה אשר הופנו להליך של הסדר מותנה בגין עבירות מסוג זה.

למאמר במלואו
צו עיכוב יציאה מהארץ

עורך דין פלילי מנוסה יוכל לסייע לך בהסרת ההגבלה בדמות צו עיכוב יציאה מן הארץ, באופן בו הפגיעה בחירותך ובחופש התנועה שלך תהא פחותת.

למאמר במלואו
הסדר מותנה

תיקון 66 לחוק סדר הדין הפלילי שנכנס לתוקף בשנת 2013 מאפשר לתביעה במקרים מסוימים ליצור הסדר מותנה עם חשוד בעבירות פליליות ובכלל זה גם תאגיד.

למאמר במלואו
עורך דין פלילי: קווים לדמותו 

מואשמים בעבירה פלילית? מהרו להיוועץ בעורך דין פלילי! בשנים האחרונות הפכו משרדי עורכי הדין לחלק בלתי נפרד מהנוף העירוני, כשיותר ויותר עורכי דין פותחים משרד פרטי משלהם ומציעים לציבור הרחב את שירותיהם.

למאמר במלואו
סגירת תיק פלילי בהסדר מותנה

חשודים בביצוע עבירה כלשהי שבגינה נפתח במשטרה כנגדכם תיק פלילי? הידעתם שניתן בתנאים מסוימים להביא לסגירת תיק פלילי בהסדר מותנה ובכך להימנע מכתב אישום?

למאמר במלואו
מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי? קבלו כמה טיפים

מואשמים בפליליים? הוזמנתם לחקירה באזהרה במשטרה? מעוניינים לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי? המשפט הפלילי נבדל מתחומי המשפט האחרים מעצם העובדה ששמו הטוב, חירותו וכבודו של אדם מונחים על כף המאזניים. 

למאמר במלואו
עורך דין פלילי: ייעוץ משפטי וליווי מקצועי לכול אורך הדרך

זקוקים לייעוץ וסיוע משפטי בתחום הפלילי? במציאות של היום, כול מי שמחפש עורך דין פלילי בין אתרי האינטרנט למיניהם עשוי "ללכת לאיבוד" לנוכח מאות עורכי דין שמציעים סיוע משפטי בתחום הפלילי לציבור הרחב.

למאמר במלואו
חשיבות ההסתייעות בעורך דין תאונות דרכים לאחר מעורבות בתאונה עם נפגעים

מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שעל פי תקנות התעבורה, הנהג מעורב בתאונה מחויב להעמיד את רכבו במקום האירוע מבלי להזיזו עד להגעת המשטרה, למעט מקרים שבהם עולה הצורך בפינוי פצועים.

למאמר במלואו
המדריך המלא: סגירת תיק פלילי ומחיקת רישום משטרתי

במידה ונפתח כנגדכם תיק פלילי, ובחלוף פרק זמן קיבלתם הודעה על ההחלטה לסגור את התיק הפלילי ושלא להעמידכם לדין, אל תמהרו לפתוח בקבוק שמפניה לפני שתבדקו את העילה שהובילה לסגירה. 

למאמר במלואו
רישיון נשק ארגוני

רבות ממשרות האבטחה בישראל דורשות נשיאת נשק. על מנת לעבוד כמאבטח נושא נשק יש צורך בהוצאת רישיון נשק ארגוני.

למאמר במלואו
עבירת סחר בסמים – ייצוא, יבוא ואספקה

עבירת סחר בסמים נחשבת לחמורה בספר החוקים, המחוקק ורשויות האכיפה עושים מאמצים רבים בכדי להילחם בתופעת זו ובסוחרי הסמים בפרט. 

למאמר במלואו
עבירת השוד

עבירת השוד היא עבירה פלילית  והינה אחת מהעבירות החמורות בספר החוקים הישראלי. העבירה מורכבת מכמה רכיבים ויש משמעות רבה להבדל בין "גניבה" לבין "שוד" ול"שוד בנסיבות מחמירות

למאמר במלואו
אלימות במשפחה

אלימות בין בני משפחה או בין בני זוג נתפסת כתופעה מסוכנת וחמורה על-ידי בתי המשפט.

למאמר במלואו
צו פיקוח על עברייני מין

עבירות המין הן בין העבירות החמורות ביותר המנויות בחוק העונשין וההשלכות שלהן דורסניות ופוגעניות ביותר כלפי נפגעי העבירה.

למאמר במלואו
הסדר מותנה

תיקון 66 לחוק סדר הדין הפלילי שנכנס לתוקף בשנת 2013 מאפשר לתביעה במקרים מסוימים ליצור הסדר מותנה עם חשוד בעבירות פליליות ובכלל זה גם תאגיד.

למאמר במלואו
גניבה בידי עובד ממעביד

עבירת גניבה ממעביד על נגזרותיה, משויכת לעבירות הגניבה אולם נחשבת לחמורה בהרבה שכן, המעסיק נותן אמון בעובד שלו ומכניס אותו לעסקו. מדובר במתן אמון משמעותי שהעובד לא ימעל בכספיי העסק או יגנוב ממנו דבר מה.

למאמר במלואו
חיפוש משטרתי בסמראט פון

לא אחת , במסגרת חקירה משטרתית , היחידה החוקרת תופסת את הטלפון הסלולארי שלכם ומבקש לדלות ממנו מידע שיכול ויקדם את החקירה אליה זומנם.

למאמר במלואו
עבירת התפרצות לדירה

עבירת ההתפרצות לדירה משתייכת למכלול עבירות הפריצה והתתפרצות במנויות בפרק ד' לחוק העונשין התשל"ז – 1977.

למאמר במלואו
קווים לדמותם של עורכי דין פליליים מהמובילים בישראל

המציאות מלמדת שכול אדם נורמטיבי ואזרח מן השורה עלול למצוא את עצמו מואשם בעבירה שמעולם לא ביצע או בעבירה שלא דמיין שיבצע איי פעם,

למאמר במלואו
מהי עבירת קבלת דבר במרמה ומהי משמעותה?

קבלת דבר במרמה נחשבת לאחת מעבירות ההונאה הנפוצות בתחום המשפט הפלילי.

למאמר במלואו
כתב אישום

כתב אישום פלילי מוגש כנגד מי שמואשם בביצוע עבירה פלילית. בדרך כלל, כתב אישום מוגש עם תום החקירה הפלילית בעניינו של הנאשם ולאחר שנאסף כל חומר הראיות בתיק.

למאמר במלואו
תחום המשפט הפלילי

המשפט הפלילי מהווה אחד מענפי המשפט הרבים בשיטת המשפט הישראלית ועניינו בהסדרת חיי החברה. המחוקק ביקש להסדיר נורמות התנהגותיות מקובלות בחברה, תוך שהוא אוסר התנהגויות שליליות המהוות עבירה על החוק הפלילי.

למאמר במלואו
עבירות סמים

עבירות הסמים ובהן עבירה של אחזקה ושימוש עצמי בסמים הינן עבירות נפוצות מאוד בעת האחרונה. הלכה למעשה, עבירות אלו מגיעות לפתחו של בית המשפט חדשות לבקרים.

למאמר במלואו
מעצר ימים

מעצר "ימים" או כפי המכונה בעגה המשפטית - מעצר לצורכי חקירה, הינו מעצר ראשוני הננקט על-ידי הרשויות לרוב, רשויות המשטרה, לצורך ליקוט חומרי חקירה וזאת בטרם הגשת כתב אישום.

למאמר במלואו
עבירות אלימות - תקיפה

עבירות אלימות מאגדות בתוכן מגוון רחב של עבירות, אשר המשותף לכולן הינו הפגיעה באוטונומיה של הפרט על גופו. כך, בקבוצת עבירות זו ניתן למצוא עבירות חמורות ביותר מסוג עבירות המתה (רצח, הריגה, גרם מוות ברשלנות) ועבירות בעלות חומרה פחותה מסוג תקיפת סתם, תקיפה בנ

למאמר במלואו
עבירות נשק

בשנים האחרונות חלה תופעה של החמרה בביצוע עבירות נשק ובתי המשפט רואים צורך למגר את התופעה בשל הסיכון הממשי לשלום הציבור המגולם בעבירות אלה. ביצוע עבירות של נשיאת נשק שלא כדין, עלול להוביל לעונשי מאסר ממושכים

למאמר במלואו
תעודת יושר – ביטול ומחיקת רישום פלילי ומשטרתי

אזרחים נורמטיבים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מטיל עליהם מגבלות חברתיות ואישיות רבות. מעבר לכתם ולסטיגמה המוטלים על אדם אשר הורשע בפלילים, קיומו של רישום פלילי שכזה מונע מאותו אדם להשתלב במגוון רחב של מקצועות בשוק העבודה

למאמר במלואו
עבירת איומים

אנשים נורמטיביים רבים נוקטים בלשון מאיימת מבלי לדעת כי עוברים הם על החוק וכי איומים, מכל סוג, מהווים עבירה פלילית. מהו הוא איום?

למאמר במלואו
עיכוב בלתי חוקי

מהו עיכוב? "הגבלת חירותו של אדם לנוע באופן חופשי, בשל חשד שבוצעה עבירה או כדי למנוע ביצוע עבירה כאשר החירות מסויגת מראש בזמן ובתכלית"

למאמר במלואו
החזקת סכין שלא כדין

לאור הסיכון המגולם בנשיאת סכין, ראה המחוקק חשיבות בהסדרת החזקת כלי זה ואסר את החזקתו מחוץ לביתו של אדם או לחצריו, אלא אם הוכיח כי החזיקה למטרה כשרה.

למאמר במלואו
עיכוב הליכים פליליים

בקשה לעיכוב הליכים פליליים צריכה לכלול פרמטרים משפטיים ואישיים כאחד. עו"ד פלילי מנוסה ידע לאבחן את המקרה האישי שלך ולגבש בקשה מנומקת

למאמר במלואו
המדריך לנחקר בחקירה באזהרה במשטרה

זומנת לסור לתחנת המשטרה לחקירה באזהרה – הדבר הראשון שיש לברר הינו האם אתה בסטטוס של חשוד (הנחקר תחת אזהרה) או שמא עד הבא למסור עדות. אם אתה נחקר תחת אזהרה - אתה חשוד!

למאמר במלואו
זכות השימוע

לאחר שחשוד נחקר במשטרה, עובר חומר החקירה בענייננו לידי רשויות התביעה, על מנת לבחון ולקבל החלטה האם להגיש נגדו כתב אישום או אם לאו

למאמר במלואו
הדרכים לביטולו של כתב אישום

הוגש כנגדכם כתב אישום? כתב האישום מהווה מסמך המוגש מטעם המדינה כנגד אדם שהיא סבורה שיש בסיס להעמדתו לדין פלילי וקיים סיכוי סביר להרשעתו בתיק. מסמך זה מתאר עובדתית את העבירה שלכאורה בוצעה וכולל רשימה של עדים מטעם התביעה.

למאמר במלואו
כששמו הטוב, כבודו וחירותו של האדם בסכנה: כך תבחרו עו"ד פלילי

מחפשים עו"ד פלילי? בשונה מתחומי המשפט האחרים, עוסק המשפט הפלילי בשמו הטוב כבודו וחירותו של אדם, ובמספר הזדמנויות שונות הצהיר בית המשפט העליון ששמו הטוב וכבודו של האדם חשובים לו לעתים כחיים עצמם, ולרוב יקרים לו מכל נכס אחר, ופגיעה בערכים הללו משולה לא אחת

למאמר במלואו
ממליצים
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי