צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין פלילי באשדוד: עצות זהב בנוגע לחקירה פלילית

עורך דין פלילי באשדוד: עצות זהב בנוגע לחקירה פלילית


זומנתם לחקירה במשטרה וכעת הנכם תוהים ומתחבטים כיצד עליכם לנהוג? מעוניינים בביטול רישום פלילי? עו"ד סיוון כהן, המתמחה בתחום המשפט הפלילי ודיני התעבורה על כל הרבדים והענפים, מסבירה באילו דרכים עליכם לנקוט לצורך שמירת זכויותיכם כנחקרים במהלך החקירה הפלילית במשטרה.
 

עו"ד סיוון כהן מציינת שהחקירה הפלילית מהווה את השלב ההתחלתי של ההליך הפלילי, כשבשלב זה עוסק הגוף החוקר בבירור העבירה הפלילית ובאיסוף ראיות המאפשרות לתובע להחליט בנוגע להעמדת החשודים לדין.
 

היות ולחקירה המשטרתית עלולות להיות השלכות מרחיקות לכת בכל הקשור להמשך הפלילי וקבילות הראיות כנגד החשוד, מומלץ להיוועץ בעורך דין פלילי באשדוד, תל אביב, ירושלים וכיוצא בזה, כבר בשלב שבו נדרשתם לחקירה, מהסיבה שעו"ד פלילי מטעמכם עשוי להפחית את הסיכון להרשעה ובנסיבות מסוימות גם למנוע את הגשת כתב אישום ואף לסגור את התיק נגדכם.
 

"אני כאן כדי לעזור לך"

עו"ד סיוון כהן מוסיפה שבחקירות פליליות מרבים החוקרים להשתמש במשפטים מהסוג של "אני כאן כדי לעזור לך" ואו לנקוט בתרגילי החקירה וטקטיקות שונות שנועדו ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו הודאה מפלילה שעשויה לשחק לטובתם.
 

חלק מתרגילי החקירה המוכרים עושים שימוש ב"שוטר הטוב והשוטר הרע", הכנסת מדובב אל התא שבמתקן הכליאה בתחנת המשטרה, ביום אירוע של "תאונת דרכים" או תרחישים יצירתיים אחרים, שבהם השוטרים "נאלצים" להותיר את החשודים הקשורים לדבר העבירה לבדם בניידת או בחדר החקירות.
 

התרגילים הללו נעשים על מנת לגרום לחשודים לפתח ביניהם שיחה ולתאם עמדות מבלי לדעת שבמקום הותקנו מבעוד מועד מכשירי האזנה בדיוק לצורך זה. הגעה לחקירה בליווי עורך דין פלילי באשדוד או בכל מקום ברחבי הארץ תמנע תרחישים מכל סוג שמטרתם להוציא מהנחקר מידע מפליל שעלול, כאמור לשמש כנגדו.
 

חקירה סמויה באמצעות תשאול בעל פה

בין אם הנכם נדרשים לחקירה במעמד של חשודים בין אם הסטטוס שלכם הוא של עדים שנכחו בעת ההתרחשות בזירת האירוע הפלילי, לייעוץ המשפטי שתקבלו על ידי עורך דין פלילי באשדוד עשויות להיות השלכות מכריעות על עתידכם. חשוב להדגיש כי כל המידע המועבר אל עורך הדין נותר חסוי ואינו יוצא החוצה.
 

הייעוץ המקדים מסייע ללקוח להבין את מצבו המשפטי ואת הצפוי לו בנוגע לאותה הסוגיה, וכן מסייע לו בהכרת זכויותיו והטקטיקות שבהן נוקטים החוקרים, תוך שקילת מילותיו בכל שלב משלבי החקירה לרבות הזכות לשמור על השתיקה. עו"ד סיוון כהן מציינת עוד שבמקרים רבים נערכת לנחקר חקירה סמויה באמצעות תשאול בעל פה במסדרונות תחנת המשטרה.
 

מדובר בשאלות שאינן בהכרח קשורות אל החקירה, במטרה לתהות על קנקנו של החשוד או לערער את הנחקר ולהוציאו מאיזון באמצעות זריקת רסיס מידע אמתי או פיקטיבי אל חלל האוויר. עו"ד סיוון כהן מדגישה שהתשאול בעל פה נחשב לחלק מהליך החקירה ונרשם אף הוא בדו"ח התשאול. בשורה תחתונה, התייעצות משפטית בטרם ההגעה לחקירה עדיפה לאין שיעור על פני ייעוץ משפטי בדיעבד, תוך ניסיון לתקן את הטעויות שנעשו בעת החקירה.

 עורך דין פלילי באשדוד | סיוון כהן משרד עורכי דין

מאמרים דומים
מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?
מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שבין אם מחפשים עורך דין בפתח תקווה ובין אם תרים אחר שירותיו של עו"ד במקום אחר, חשוב תחילה לבחון את תחום ההתמחות של אותם עורכי הדין, ולהתמקד באלו המתמחים בטיפול בעניין

קרא עוד >
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב

תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב ובמקומות אחרים מתחלק לשני חלקים מרכזיים: ראשית על עורך הדין לוודא כי העונש המוטל על מרשו הוא הקל ביותר האפשרי, ובמידה ומרשו אינו אשם, מתפקידו להוכיח זאת לבית המשפט ולדאוג לזיכויו המלא.

קרא עוד >
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך

חקירה פלילית אינה חוויה נעימה אף פעם, גם אם אינכם הנאשמים, בוודאי לא אם מדובר בפגישתכם הראשונה עם חדר החקירות, וזאת יגיד לכם כל עו"ד פלילי במרכז.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי