צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

גניבה בידי עובד ממעביד

גניבה בידי עובד ממעביד

גניבה בידי עובד ממעבידעבירת גניבה ממעביד על נגזרותיה, משויכת לעבירות הגניבה אולם נחשבת לחמורה בהרבה שכן, המעסיק נותן אמון בעובד שלו ומכניס אותו לעסקו. מדובר במתן אמון משמעותי שהעובד לא ימעל בכספיי העסק או יגנוב ממנו דבר מה. לרוב ביצוע העבירה נעשה על ידי ניצול אמון המעסיקים.

יודגש כי קמה אף חומרה יתרה לגניבה המבוצעת על-ידי עוזרת משק בית שכן, בעוד שלעסקים יש יכולת לברור טוב יותר את מי שבא בשעריהם , לא כך במסגרת עבודת משק בית אשר לא תמיד יש לבעל הבית יכולת בקרה כזו של עסק.
מעבר לכך, מדובר בהכנסת אדם זר לתוך בית, הרי שמתן האמון הינו משמעותי בהרבה מהכנסת עובד לתוך עסק קיים. על כך יש להוסיף כי בבית הכל חשוף בפני העובד במשק בית, להבדיל מעובד בעסק.
המחוקק קבע  בסעיף 391 לחוק העונשין התשל"ז – 1977 עבירה ספציפית של גניבה בידי עובד ממעביד, תוך שהוא קובע ענישה חמורה בצידה של עד 7 שנות מאסר בפועל.


זו לשון החוק:


"גניבה בידי עובד 
391. עובד הגונב דבר שהוא נכס מעבידו, או שהגיע לידי העובד בשביל מעבידו, וערכו עולה על אלף שקלים חדשים, דינו - מאסר שבע שנים."

כפי שצוין מעלה, המחוקק ובתי המשפט מתייחסים בחומרה רבה למי שמבצע עבירה של גניבה ממעביד לאור הפגיעה הקשה וניצול יחסי האמון שבין העובד למעבידו, לקלות שבשליחת יד בנכסי המעביד וכספיו ולעובדה כי לא תמיד מתגלות עבירות שכאלה.
מדיניות הענישה הנוהגת בבתי המשפט בעבירות מן הסוג האמור הינה של מאסר ממש מאחורי סורג ובריח.
הרבה עבירות של גניבה בידי מעביד מתבצעות על-ידי אנשים נורמטיביים אשר מעדו או נקלעו למצוקה כלכלית אשר הובילה אותם לבצע את הגניבה. לכן, ישנה חשיבות רבה להיוועץ בעורך דין פלילי מנוסה כבר בשלב הזימון לחקירה במשטרה.
ליווי צמוד של החשוד בעבירת גניבה ממעביד בהכנה לחקירה ובהליכים המשפטיים אשר יבואו בהמשך יכול לשנות את תמונת התיק ואף להביא לסגירת התיק הפלילי.
זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירה של גניבה בידי עובד ממעביד, פנה בלא דיחוי לעורך דין פלילי וקבל ייעוץ משפטי ממומחה בתחום.
עו"ד סיוון כהן בעלת ניסיון רב בייצוג נאשמים בעבירות של גניבה וגניבה בידי עובד ממעביד. בעלת הצלחות מוכחות בתחום
 

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי