נייד: 050-3558826  משרד: 03-5075051    العربية English | PусскийFrançais

מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין - תחומים » מאמרים » מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב
 

אולי בגלל צפיפות האוכלוסיה, עבירות תנועה בתל אביב הן דבר נפוץ ושכיח. נהגים רבים נתפסים כשהם מבצעים עבירות תנועה, קלות או חמורות, ומוצאים את עצמם נזקקים לשירותיו של עורך דין תעבורה תל אביב. לעיתים הנהגים פשוט אינם מבינים כיצד עורך דין לתעבורה יכול לעזור להם ועד כמה ומנסים לייצג את עצמם. עו"ד סיון כהן, בעלת משרד עורכי דין המתמחה דיני תעבורה ועו"ד פלילי במרכז, מסבירה מדוע כדאי לכם להיעזר בעורך דין ולא לסמוך על עצמכם בלבד.

 

תפקידו של עורך דין לתעבורה

תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב ובמקומות אחרים מתחלק לשני חלקים מרכזיים: ראשית על עורך הדין לוודא כי העונש המוטל על מרשו הוא הקל ביותר האפשרי, ובמידה ומרשו אינו אשם, מתפקידו להוכיח זאת לבית המשפט ולדאוג לזיכויו המלא. קשה מאוד לעשות זאת בכוחות עצמך, כשאינך יודע בוודאות מהן ההוכחות הנדרשות וכיצד להציגן לבית המשפט. תפקידו השני של עורך הדין המייצג אתכם במשפט תעבורה הוא לוודא כי במידה ומוטל עונש של פסילת הרישיון הוא מתחיל להימנות מייד עם הפקדת הרישיון ולהמציא טופס כנדרש במקרה ואין רישיון בתוקף בנמצא. עורך הדין נמצא שם גם כדי לוודא שלא שוכחים להתחיל לספור את ימי הפסילה הקצובים.

 

עיכוב ביצוע העונש

עורך דין לתעבורה יכול לדאוג עבורכם לעיכוב בביצוע העונש במקרים מסוים. במקרים בהם הנהיגה היא חלק מרכזי בחייו של הנאשם, עורך הדין יכול לטעון כי נדרשת תקופת התארגנות לפני שיוכל להסתדר ללא נהיגה. כדאי לבקש את הסכמת התביעה לכך ונדרשת כמובן, הסכמתו של בית המשפט, כך שכדאי ועדיף שעורך דין יציג את הטיעונים הללו ולא הנאשם עצמו, שעלול להסתבך בטיעונים שאינם במקומם ולסבך את עצמו יותר.

 

לנצח בנקודות

במעט מאוד מקרים זוכו מעבירות תנועה נהגים שניגשו לבית המשפט לתעבורה ללא ייצוג של עורך דין תעבורה תל אביב. גם אם נדמה לנו שאנו יכולים לנצח במשפט ובטוחים בצדקתנו, הוכחת הטיעונים אינה פשוטה, ופעמים רבות מדובר במילה שלנו מול מילה של שוטר, וללא הוכחות קשה מאוד לנצח. כדי לנצח או למזער נזקים כדאי ומומלץ להיעזר בעורך דין מקצועי לענייני עבורה.

עורך דין תעבורה תל אביב | משרד עורכי דין סיוון כהן

 
 
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך חקירה פלילית אינה חוויה נעימה אף פעם, גם אם אינכם הנאשמים, בוודאי לא אם מדובר בפגישתכם הראשונה עם חדר החקירות, וזאת יגיד לכם כל עו"ד פלילי במרכז. קרא עוד
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת ומנוגדת לחוק. שתייה לשוכרה מהווה גורם ל- 20%-40% מכלל תאונות הדרכים והסיכוי של נהג שתוי להיות מעורב בתאונת דרכים קשה גבוה פי 17 מאשר סיכוייו של נהג שאינו שתוי להיות מעורב בתאונה כזו. קרא עוד
צור קשר 050-3558826