נייד: 050-3558826  משרד: 03-5075051    العربية English | PусскийFrançais

מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?

עורך דין - תחומים » מאמרים » מחפש עורך דין בפתח תקווה שיש לו את הכישורים להגן על האינטרסים שלך?
 

הסטטיסטיקות מלמדות שכמעט כל אחד מאיתנו יזדקק לשירותיו של עורך דין לפחות פעם אחת בחייו. עם זאת, מדו"ח שפורסם לאחרונה עולה שישראל היא המדינה השיאנית במספר עורכי הדין עם קרוב ל-600 עורכי דין לכל מאה אלף תושבים.
 

ההיצע הנרחב של עורכי הדין ביחס למספר התושבים מוביל לקושי באיתור עו"ד המסוגל לטפל בעניינים השונים, לייצג את הלקוח בדרך המיטבית בבית משפט או מול גורמים אחרים ולעמוד בכל האתגרים.
 

עורכת הדין סיוון כהן, המתמחה בתחום המשפט הפלילי ומנהלת משרד פרטי, מציינת שכשאדם נזקק לשירותיו של עורך דין בפתח תקווה, תל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, סביר להניח שמדובר בעניין בעל חשיבות גדולה, ומומלץ לבחור באיש המקצוע בעל היכולת, הכישורים והניסיון להגן על האינטרסים של לקוחו וישרת את מטרותיו בצורה הטובה ביותר.
 

העדף עורך דין המתמחה בתחום ספציפי

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שבין אם מחפשים עורך דין בפתח תקווה ובין אם תרים אחר שירותיו של עו"ד במקום אחר, חשוב תחילה לבחון את תחום ההתמחות של אותם עורכי הדין, ולהתמקד באלו המתמחים בטיפול בעניין הספציפי ויש להם הן את הידע והן את הכלים בתחום הרלוונטי בו הלקוח נזקק לסיוע.
 

המשפט הישראלי עוסק במגוון רחב היקף של תחומים, כאשר חלק מעורכי הדין מטפלים במספר תחומים משפטיים, בעוד האחרים מתמקצעים בתחום מסוים כגון עו"ד המתמחה בתחום הפלילי במרכז, עו"ד לענייני משפחה, עו"ד דיני עבודה וכיוצא בזה, ומומלץ, כאמור להעדיף את עורך הדין שמומחה בתחום בו נזקקים לסיוע. כמו כן, בנסיבות בהן נדרש ייצוג בבית המשפט, יש לוודא שמדובר בעו"ד המעניק את השירותים הללו ומנוסה בתחום.
 

ייצוג לקוחות בבית המשפט במקרים של מאבק משפטי בין שני צדדים או יותר

עורכת הדין סיוון כהן מוסיפה שלעתים נדרשים לעורך דין בפתח תקווה, ירושלים, ת"א וכיוצא בזה, לטפל בעניין משפטי, מסחרי או עניין אחר, וישנם לא מעט עורכי דין מעולים שיתכננו עסקאות מקרקעין מורכבות ביותר, ינהלו את ענייני החוזים או יטפלו בבעיות המס של הלקוח, תוך שהמומחיות שלהם מסייעת ללקוחותיהם להשיג את המיטב, זאת בשל שליטתם בכל נפתולי החוק.
 

עם זאת, במידה ומדובר בעניין פלילי או בסוגיה אזרחית העלולים אל בית המשפט כמו במקרים של מאבק משפטי בין שני צדדים או יותר, מוטב לוודא שהייצוג מופקד בידי עורך דין מיומן, מתוחכם ומבריק שמומחיותו מתבטאת בייצוג לקוחותיו (ליטיגטור).
 

אחד ממכלול השיקולים להשכרת שירותיו של עורך הדין מהווה, כמובן, השיקול הכלכלי, כשהתעריפים עשויים להשתנות משירות לשירות וממשרד אחד למשנהו. ההמלצה היא שבמצבים שבהם מדובר בסוגיה מהותית בעלת כובד משקל, רצוי שלא להתפשר על איכותו של עורך הדין.

 עורך דין בפתח תקווה | סיוון כהן משרד עורכי דין

 
 
3 נקודות לתשומת לב בעת בחירת עו"ד פלילי במרכז כאשר אנו נדרשים לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי במרכז אנו עשויים למצוא את עצמנו מבולבלים מול ההיצע הגדול של עורכי דין העובדים במרכז הארץ. קרא עוד
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך חקירה פלילית אינה חוויה נעימה אף פעם, גם אם אינכם הנאשמים, בוודאי לא אם מדובר בפגישתכם הראשונה עם חדר החקירות, וזאת יגיד לכם כל עו"ד פלילי במרכז. קרא עוד
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת ומנוגדת לחוק. שתייה לשוכרה מהווה גורם ל- 20%-40% מכלל תאונות הדרכים והסיכוי של נהג שתוי להיות מעורב בתאונת דרכים קשה גבוה פי 17 מאשר סיכוייו של נהג שאינו שתוי להיות מעורב בתאונה כזו. קרא עוד
צור קשר 050-3558826