צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עברת הטרדה מינית בצבא? בעבודה? במשפחה? פני עוד היום לעורך דין עבירות מין

עברת הטרדה מינית בצבא? בעבודה? במשפחה? פני עוד היום לעורך דין עבירות מין

עברת הטרדה מינית בעבודה? מעשה מגונה בצבא? תקיפה מינית במשפחה? הדרך להתמודדות נכונה עם הטרדה או תקיפה מינית זהה להתמודדות עם מחלה קשה או בעיה רפואית מורכבת: אין מסתפקים בפנייה לרופא כללי אלא פונים אל המומחה בתחום, וכך גם בנוגע להטרדה מינית!

כדאי לגשת מוקדם ככל שניתן לעורך דין עבירות מין הניחן בשילוב החיוני שבין מקצועיות ומומחיות בתחום, לבין אנושיות, אמפתיה ויחס אישי, תוך מתן עדיפות מכרעת לפרמטרים הללו במהלך השיקול וההחלטה הקשורה לעורך הדין ושייצג אתכם.

עורכת הדין סיוון כהן המתמחה בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו השונים ומנהלת הפירמה של עורכי דין פליליים, לרבות עבירות מין, מציינת שלצערנו, על אף שבשנים האחרונות נתפסת ההטרדה המינית כעבירה חמורה הן מצד הרשות המחוקקת והרשות השופטת והן מצד החברה, עדיין ישנם כאלו שלא הפנימו את השינויים.

תופעת הבוס "המחמיא" והמעודד, שתוך כדי "תמיכה" נוגע במקרה

אחת מהתופעות הנפוצות יותר שבגינן נאלצות נשים רבות לפנות ולהסתייע בשירותיו של עורך דין עבירות מין נוגעת להטרדות מיניות במקום העבודה. מדובר לרוב בתופעה של הבוס "המחמיא", המעודד, שתוך כדי "תמיכה" נוגע במקרה, הבוס שמציע לך טרמפ או שמתנדב להישאר שעות נוספות, זאת לכאורה במטרה שלא להשאירך לבד במשרד, ועוד כהנה וכהנה וריאציות נוספות המוכרות לרבות.

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שההטרדה מתחילה בדרך כלל במחמאות אשר חורגות את גבול הטעם הטוב, ועשויה במהרה להפוך להצעות מילוליות ואו התנהגויות בעלות אופי מיני, החל מרמזים "דקים" והשפלות כאלו ואחרות על רקע מיני, וכלה בנגיעות אסורות, איומים ומעשים מיניים.

מדרון חלקלק ללא כל יכולת לעצור את ההטרדה המינית שקפצה מדרגה

מנתונים של האיגוד לסיוע לנפגעי תקיפה מינית עולה שמרבית מהנפגעות מעדיפות שלא להתלונן על מנת לחסוך מעצמן את המצב המביך וההתנכלות מצד המטריד ועל מנת שלא לסכן את מקום העבודה שלהן, ובפרט אם מצבן הכלכלי איננו מזהיר.

עם זאת, השתיקה מובילה לעתים קרובות אל התוצאה הבלתי נמנעת של התגברות ההטרדה המינית, תוך שהמוטרדות עלולות לגלות במהרה שהן נמצאות במדרון חלקלק ללא כל יכולת לעצור את אותה ההטרדה המינית שקפצה מדרגה ועברה לפסים חמורים הרבה יותר.

הסטטיסטיקות העגומות מלמדות שבמקרים רבים בוחרות הנפגעות בסופו של דבר לעזוב את משרתן, או שתלונותיהן אצל הגורמים האחראיים בארגון עצמו אינן זוכות להתייחסות רצינית. על כן, מומלץ להפסיק לשתוק, ולערב עורך דין עבירות מין בשלב מוקדם ככל שניתן, כדי לטפל בהטרדות ללא דיחוי וביעילות המרבית.

 עורך דין עבירות מין | הטרדה מינית בצבא | סיוון כהן

מאמרים דומים
עתירות לועדות שחרורים מוקדמים מהכלא – ועדות שליש
עתירות לועדות שחרורים מוקדמים מהכלא – ועדות שליש

ועדת השחרורים פועלת מכוח חוק שחרור ממאסר על תנאי התשס''א – 2001 במסגרתו, דנה הועדה בשחרור מוקדם על תנאי של אסירים אשר נגזר דינם לעונש מאסר שלמעלה משישה חודשים וריצו כבר שני שלישים ממאסרם.

קרא עוד >
שוטר עצר אותך לבדיקת גילוי אלכוהול – האם כדאי לך לסרב להיבדק?
שוטר עצר אותך לבדיקת גילוי אלכוהול – האם כדאי לך לסרב להיבדק?

המון נהגים נקלעים לדילמה כאשר הם נדרשים לעבור בדיקה לגילוי אלכוהול על-ידי שוטר. רובם ישאלו האם כדאי לי לסרב לבדיקה?

קרא עוד >
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול

נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת ומנוגדת לחוק. שתייה לשוכרה מהווה גורם ל- 20%-40% מכלל תאונות הדרכים והסיכוי של נהג שתוי להיות מעורב בתאונת דרכים קשה גבוה פי 17 מאשר סיכוייו של נהג שאינו שתוי להיות מעורב בתאונה כזו.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי