צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

הסתבכתם בפלילים? זומנתם לחקירה משטרתית? כדאי לכם להיוועץ בעו"ד פלילי!

הסתבכתם בפלילים? זומנתם לחקירה משטרתית? כדאי לכם להיוועץ בעו"ד פלילי!

הסתבכתם בפלילים? זומנתם לחקירה משטרתית? הוחלט להגיש כנגדכם כתב אישום? כדאי לכם להיוועץ בהקדם האפשרי עם עו"ד פלילי!

עורכת הדין סיוון כהן המתמחה בתחום המשפט הפלילי על כל רבדיו השונים בנוסף לתחום עבירות מין, מסבירה שכשאדם מואשם בפלילים, המשמעות היא שהמשטרה העלתה בחקירתה די והותר ראיות היכולות להצביע על כך שהנאשם אכן עבר עבירה פלילית וקיים סיכוי סביר להבאתו להרשעה בדין.

עו"ד סיוון כהן מציינת שבמשפט הפלילי, המדינה היא זו אשר תובעת את הנאשם, וכתב האישום מוגש באמצעות מדור התביעות של משטרת ישראל, או לחלופין דרך מפרקליטויות המחוז, כשהדבר תלוי בסוג העבירה וחומרתה. במידה וזו הפעם הראשונה שהנכם מעורבים בפליליים באופן ישיר או באופן עקיף, אזי ישנם כמה פרטים שכדאי לכם לדעת.

 

מיצוי של כל אפשרות להשגת התוצאה האופטימלית עבור החשוד בפלילים

אחת מהטעויות הרווחות בקרב אנשים המסתבכים בפלילים לראשונה בחייהם היא ההתמהמהות בפניה לעו"ד פלילי לצורך קבלת ייעוץ ואו ייצוג משפטי, היות ומרביתנו נוטים לסבור בטעות שיש לנו הבנה כלשהי בנוגע לאופי הליכים שכאלו.

העצה השימושית והחשובה ביותר, כאמור, לכל מי שנחשד או נאשם בפלילים, היא לפנות מוקדם ככל שניתן לעו"ד פלילי, שכן התערבות מוקדמת תבטיח מיצוי של כל אפשרות להשגת התוצאה האופטימלית עבור האדם הנחשדנאשם בפלילים, בהתאם לנסיבות העניין.

במידה וזומנתם לחקירה במשטרה, אזי כדאי לכם לדעת שהחקירה הפלילית מסמלת את תחילתו של ההליך שנועד לבסס את החשדות ולגבש החלטות בנוגע לשאלה האם להמליץ על הגשת כתב אישום כנגד אותו החשוד אם לאו.

 

אהדה מצד חוקרי משטרה כלפי החשוד ונכונות לסייע לו

עו"ד סיוון כהן מדגישה שכל אדם מן היישוב עשוי להתקשות בהתמודדות שלו מול חוקרי משטרה מקצועיים ומנוסים, ובפרט אם חלק מאותן החקירות בוצעו באופן סמוי. גם בנסיבות שבהן מנסים חוקרי המשטרה להפגין, לכאורה, אהדה כלפי החשוד, ואף להביע נכונות לסייע לו, חשוב לזכור שהמטרות האמתיות של אותם החוקרים הנן שונות בתכלית מאלו של הנחקר, ונועדו לסייע להם בגיבוש המלצות מול גורמי התביעה.

למעשה, האדם היחיד שיפעל ללא ספק לטובת החשוד הוא עו"ד פלילי שמונה מטעמו, ולפיכך, מומלץ להיוועץ בו עוד בטרם התחלת החקירה המשטרתית. כשהדבר נוגע למשפט הפלילי, התמודדות מוצלחת מותנית בהכרה של כל החוקים, הפרקטיקה והכללים הנהוגים בתחום, כשעו"ד הבקיא ברזי החוק הפלילי יבטיח שהפרשה אליה נקלענו תזכה לטיפול הנכון.

  הסתבכתם בפלילים? זומנתם לחקירה משטרתית? כדאי לכם להיוועץ בעו"ד פלילי!

מאמרים דומים
עורך דין תאונות דרכים: תביעות בגין נזקי הגוף
עורך דין תאונות דרכים: תביעות בגין נזקי הגוף

מומלץ להעדיף להסתייע בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים על פני שירותיו של עורך דין כללי, זאת במטרה למנוע נפילה בין הכיסאות. עורכת הדין סיוון כהן, המנהלת משרד פרטי המתמחה בתחומי דיני התעבורה והמשפט הפלילי

קרא עוד >
3 נקודות לתשומת לב בעת בחירת עו"ד פלילי במרכז
3 נקודות לתשומת לב בעת בחירת עו"ד פלילי במרכז

כאשר אנו נדרשים לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי במרכז אנו עשויים למצוא את עצמנו מבולבלים מול ההיצע הגדול של עורכי דין העובדים במרכז הארץ.

קרא עוד >
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול
כל מה שצריך לדעת על נהיגה תחת השפעת אלכוהול

נהיגה תחת השפעת אלכוהול מסוכנת ומנוגדת לחוק. שתייה לשוכרה מהווה גורם ל- 20%-40% מכלל תאונות הדרכים והסיכוי של נהג שתוי להיות מעורב בתאונת דרכים קשה גבוה פי 17 מאשר סיכוייו של נהג שאינו שתוי להיות מעורב בתאונה כזו.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי