צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין פלילי: חשיבותו של הייעוץ המשפטי לקראת חקירה

עורך דין פלילי: חשיבותו של הייעוץ המשפטי לקראת חקירה

עורך דין פלילי גם אם הנכם אזרחים מן השורה, נורמטיביים ושומרי חוק, אתם עלולים מכל סיבה שהיא למצוא את עצמכם נתונים תחת חקירה, החל מזימון לחקירה במשטרה לצורך איסוף ראיות וגביית עדויות או בעקבות תלונה שהוגשה נגדכם או כנגד אדם אחר, דרך מתן עדות בבית המשפט, וכלה בחקירה מטעם רשויות המיסים והמוסד לביטוח לאומי.

לרשימה זו ניתן להוסיף גם חקירת יכולת כלכלית בהוצאה לפועל, חקירה צבאית של מצ"ח או של בוחן תנועה בשל מעורבות בתאונת דרכים קטלנית, כשבכל התרחישים הללו מוטב שלא להסס, אלא לפנות מוקדם ככל שניתן לעורך דין פלילי לצורך קבלת יעוץ משפטי, בין אם הנכם אשמים, אבל בפרט כשאתם יודעים בוודאות שאתם חפים מכל אשמה.

סיכון להפללה עצמית

עורכת הדין סיוון כהן מציינת שבכל סוגי החקירות הללו מומלץ לערב עורך דין פלילי, אם בשל המעמד המלחיץ שמלווה על פי רוב בתחושות של בלבול וחוסר אונים, אך גם בשל הסיכון להפללה עצמית. יתרה מכך, לא אחת קורה שאדם מוזמן לחקירה כדי לספק, לכאורה, מידע תמים או פרטים על אירוע כלשהו או אדם אחר, כשבפועל מתמקדת החקירה באדם שזומן למסור עדות.

ככלל, כדאי לכל אדם אשר עומד בפני כל סוג של חקירה, להיוועץ בעורך דין פלילי, מנוסה ומיומן, זאת על מנת שהנחקר יהיה מוכן לחקירה באופן המקצועי ביותר ויידע מראש לקראת מה הוא הולך, ובפרט כשמדובר, כאמור, בחקירה ראשונה של אזרח מן השורה, שלא ציפה בחייו להגיע לתחנת המשטרה.

מסירת גרסאות בעייתיות והודאה בדברים שלא נעשו

עורכת הדין סיוון כהן, המסייעת גם בביטול רישום פלילי, מוסיפה שעבור אדם נורמטיבי ללא עבר פלילי עלולה חקירה אינטנסיבית וממושכת להוות מהלומה של ממש, ולעתים קרובות עשויים נחקרים להגיב בבלבול ולמסור גרסאות בעייתיות שאינן תואמות גרסאות ועדויות אחרות, ואפילו להודות בדברים שלא נעשו, מתוך מטרה לסיים את החקירה המלחיצה כמה שיותר מהם.

זוהי שגיאה נפוצה וחמורה, מאחר וקשה מאוד לאחר מכן לחזור מדברים שנאמרו בחקירה, ולנסות ולהוכיח בבית המשפט שמדובר במלכודת שטמנו חוקרי המשטרה. לפיכך, חשוב להיערך ביסודיות לקראת החקירה ולהכניס עורך דין פלילי אל התמונה. עוה"ד יסייע לנחקר להתכונן לחקירה על ידי ביצוע סימולציות, תשאול בנושאים שעלולים להתקיל את הנחקר, הדרכה בנוגע להתנהלות החקירה וכיצד ומתי לענות מבלי לאבד את העשתונות או להוביל להפללה עצמית.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי