צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

נזקקים לעורך דין בפתח תקווה? קבלו כמה טיפים

נזקקים לעורך דין בפתח תקווה? קבלו כמה טיפים

נזקקים לעורך דין בפתח תקווה? מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב? המתמחה בדיני משפחה? בתחום הפלילי? בדיני עבודה? הנתונים הסטטיסטיים מראים שכמעט כל אדם יזדקק לפחות פעם אחת במהלך חייו לשירותיו של עו"ד בתחום כזה או אחר. מנתוני הדו"ח עולה עוד שישראל היא שיאנית מבחינת שיעור עורכי הדין ביחס לאוכלוסיה הכללית עם למעלה מ-63,000 עורכי דין רשומים.

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שההיצע הגדול של עורכי הדין ביחס לכמות התושבים עלול להביא לתחרות קשה על לבו של הלקוח ולקושי באיתור עו"ד המתמחה בתחום ספציפי אחד ומסוגל לייצג את לקוחו באופן אופטימלי, אם בבית המשפט או אל מול גורמים אחרים, מאחר ועורכי דין רבים מעדיפים כיום להרחיב את תחומי עיסוקם ולטפל במגוון עניינים שונים ובכך להרחיב את מעגל לקוחותיהם.

המלצה: העדיפו להשכיר את שירותיו של עו"ד בעל התמחות ספציפית

המשפט הישראלי הנו רחב היקף וחולש על כל תחומי החיים. עורכי דין רבים נוהגים, כאמור, לעסוק ולטפל בכמה תחומים משפטיים שונים, בעוד שאחרים בוחרים להתמקצע ולהתמחות בתחום אחד בלבד, החל מהמשפט הפלילי ודיני תעבורה, דרך המשפט המסחרי והעסקי, דיני מקרקעין ונדל"ן, וכלה בדיני מסים, דיני משפחה, דיני ירושה והסכמי ממון.

עו"ד סיוון כהן מציינת שכשאדם פונה לעורך דין בפתח תקווה או בכל מקום אחר בארץ, אזי קרוב לוודאי שהוא נזקק לשירותיו בנוגע לעניין כלשהו בעל חשיבות גדולה, לפיכך כדאי להעדיף איש מקצוע המתמחה בתחום הרלוונטי ויש לו את כל הידע, הכלים והניסיון בתחום הספציפי כדי לשרת את מטרותיו של לקוחו ולהגן על האינטרסים שלו בדרך המיטבית.

עורך דין בפתח תקווה: הסוגיה כרוכה בהתדיינות בית המשפט? העדיפו ליטיגטור

כשנדרשים לשירותיו של עורך דין בפתח תקווה, ת"א, ירושלים וכן הלאה, כדי לטפל בסוגיה כלשהי בענייני החוזים, בעסקאות מקרקעין מורכבות או בבעיות המס שנתגלו אצל הלקוח, אזי ניתן למצוא לא מעט אנשי מקצוע מצוינים ששליטתם ובקיאותם בנפתולי החוק מסייעת להשגת המיטב עבור לקוחותיהם.

יחד עם זאת, כשהדבר נוגע לעניין פלילי או לעניין אזרחי מסוים העלולים להיות כרוכים בהתדיינות בית המשפט, כמו לדוגמה בנסיבות של מאבק משפטי בין כמה צדדים, אזי להפקיד את התיק בידיו של ליטיגטור מיומן, מבריק ומתוחכם, שמומחיותו באה לביטוי בדרך שבה הוא מייצג את לקוחותיו.

כמו בכל תחום, השיקול הכלכלי עשוי להיות בעל משקל רב להעדפת עו"ד כזה או אחר, אולם כשהדבר נוגע לסוגיה בעלת כובד משקל, אזי ההמלצה היא שלא להתפשר על איכות עורך הדין.

עורך דין בפתח תקווה | משרד עורכי דין סיוון כה

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי