צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

חשוד בהטרדה מינית? נזקק לייעוץ משפטי מעורך דין עבירות מין?

חשוד בהטרדה מינית? נזקק לייעוץ משפטי מעורך דין עבירות מין?

הסטוץ של אתמול הפך לתלונה על הטרדה מינית? נזקק לייעוץ משפטי מעורך דין עבירות מין? אין ספק שתחום עבירות המין נחשבות לאחד התחומים המורכבים שבמשפט הפלילי, ומהוות לחמורות שבחוק העונשין.

עבירות המין מסווגות לדרגות חומרה שונות כשבמדרג העליון נמנות עבירות האינוס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה סדום, מין במשפחה על חסר ישע וכיוצא בזה, בעוד שבמדרג התחתון מסווגות עבירות של הטרדה מינית, מעשה מגונה באדם, מעשה מגונה בפומבי וכדומה.

עורכת הדין סיוון כהן, הנחשבת לאחת מעורכות הדין המובילות בתחום הפלילי, עבירות מין, עורך דין לתעבורה ומנהלי מציינת שמטבע הדברים, מדובר בתחום העמוס במטענים רגשיים עבור כל הנוגעים בדבר, כשבנוסף למורכבות זו, מדובר בתחום דינמי שמתרחשות בו כל העת התפתחויות בהתאם להלך הזמן.

התנהגות שובבה ונערית או הטרדה מינית?

עורכת הדין סיוון כהן מוסיפה שבשל מורכבותו של התחום וההשלכות הרות הגורל, כאשר כל מהלך עשוי להוות כמעין צעידה בשדה מוקשים, כדאי לנוגעים בדבר לפנות לייעוץ משפטי דחוף אצל עורך דין עבירות מין בעל ניסיון מוכח בכל הקשור לטיפול משפטי בעבירות מסוג זה.

כידוע, ברבות השנים חלו שינויים רבים בנורמות החברתיות כמו גם בתפיסות של מותר ואסור, ומה שנתפס דאז ברוח התקופה כהתנהגות שובבה ונערית, עשוי כיום שלא להיתקל ביחס סובלני וסלחני, אלא להתפרש כהטרדה מינית או עבירת מין, ואנשים שלא הפנימו את השינויים הללו, עלולים למצוא את עצמם לפתע מסובכים בעבירות פליליות.

יתירה מכך, לעתים קרובות קיים כיום קושי בהגדרת הגבול הדק שבין חיזור עיקש להטרדה מינית, ולא אחת, פרשנות סובייקטיבית לתרחיש כלשהו או "קצר" בתקשורת הבין-אישית, עלולים אף הם להוביל להסתבכות פלילית.

 

סחיטה באיומים בקונספט של "חיזור גורלי"

בהקשר זה, כדאי לדעת כי ייעוץ משפטי מקצועי של עורך דין עבירות מין הבקיא בכל נפתולי החוק ובפרקטיקה, עשוי להוות נכס יקר עבור חשוד בנסיבות לפיהן הוא נחשד בעבירת מין והן עבור המתלונן המתלוננת או הקרבן. חוק העונשין דן בכל סוגי עבירות המין, ומדרג את חומרתן כאינדיקציה לעצמת הענישה.

עם זאת, כל מקרה נבחן לגופו, היות ולעתים קרובות מדובר באי הבנה ופרשנות לקויה של הדברים. כמו כן, ישנם גם מקרים שבהם המאהבת של אתמול הופכת ביום למחרת לסוחטת באיומים בקונספט של "חיזור גורלי" או שהמעסיק החביב במקום העבודה מתגלה כאנס בפוטנציה, כך שעורך הדין נדרש לבחון את אופי המקרה על מנת לדעת כיצד לגשת לעניין ובאיזו אסטרטגיה לבחור.

נזקק לייעוץ משפטי מעורך דין עבירות מין?

מאמרים דומים
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?

עורכי דין פליליים הנם עורכי דין המתמחים בקלסיפיקציה המשויכת לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, המאפיין הבולט ביותר במשפט הפלילי נוגע לעובדה שברוב המכריע של המקרים המדינה היא זו שתובעת את הנאשם.

קרא עוד >
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב

תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב ובמקומות אחרים מתחלק לשני חלקים מרכזיים: ראשית על עורך הדין לוודא כי העונש המוטל על מרשו הוא הקל ביותר האפשרי, ובמידה ומרשו אינו אשם, מתפקידו להוכיח זאת לבית המשפט ולדאוג לזיכויו המלא.

קרא עוד >
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך
לשתוק או לא לשתוק? עו"ד פלילי במרכז לשירותך

חקירה פלילית אינה חוויה נעימה אף פעם, גם אם אינכם הנאשמים, בוודאי לא אם מדובר בפגישתכם הראשונה עם חדר החקירות, וזאת יגיד לכם כל עו"ד פלילי במרכז.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי