צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

זומנתם לחקירה במשטרה? מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב?

זומנתם לחקירה במשטרה? מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב?

נעצרתם בחשד לעבירות פליליות חמורות? זומנתם לחקירה במשטרה? מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב? עורך דין פלילי הוא עו"ד המתמחה בתחומים הנוגעים לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, התובע במשפט הפלילי משמש כבא כוחה של המדינה, בעוד שתפקידו של הסנגור הוא לייצג את הנאשם במשפט הפלילי אל מול המדינה.

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שהמאפיין הבולט בסדר הדין הפלילי הוא שמדובר בעבירות חמורות שיש עימן קלון, ולפיכך תחום הענישה רחב יותר. על כן, מוטב להסתייע בשירותיו של עו"ד בר סמכא, שהנו בעל שליטה נרחבת בכל הקשור לחוק העונשין וסדר הדין הפלילי על כל סעיפיו הרבים, ומאידך גם מפגין ידע רב ובקיאות בתיק הראיות הספציפי של לקוחו.

עורך דין פלילי בתל אביב: איתור הנסיבות המקלות שבגינן בוצעה העבירה

עורכת הדין סיוון כהן המסייעת בנושא סגירת תיק פלילי, מוסיפה ומסבירה שבשונה ממדעים מדויקים טהורים, מתאפיין תחום המשפט בגוונים אפורים רבים, זאת מאחר ולמרות שיש בו מבנה סכמטי, לכל סיטואציה ונסיבות שבהן בוצעה העבירה יכולות להיות פרשנויות רבות, כך שלניתוח הטקסטואלי והניתוח האישיותי יש השפעה מכריעה על סיכוייו של עורך הדין להביא לענישה מופחתת ביחס לדבר עבירה.

למעשה, בין אם מסתייעים בעורך דין פלילי בתל אביב, ירושלים, חיפה או בכל מקום ברחבי הארץ, עורך הדין מסווג כאיש מקצוע איכותי באמת במידה והוא ניחן ביכולת לרדת לעומקן של הפרשנויות, ובו זמנית גם להבין ללבו של לקוחו ולאתר את הנסיבות המקלות שבגינן בוצעה העבירה, כמו לדוגמה רקע בריאותי, כלכלי ואו נפשי, הגנה עצמית וכן הלאה, אף במקרים שלכאורה אין בהם במישרין קשר כלשהו בולט לעין.

הצגת הפרשנויות באור המטיב עם הלקוח ולהפוך את הקערה על פיה

ראוי להדגיש שלכישוריו האישיים של עורך דין פלילי בתל אביבירושליםחיפה יש משקל ממשי ובמקרים מסוימים אף קריטי הן על הכרעת הדין והן על חומרתו של גזר הדין כנגד הנאשם. עורך דין פלילי שניחן בכישורי אנליזה טובים יודע כיצד לרדת אל הניואנסים הזניחים והקטנים ביותר ברצף האירועים של תיק הראיות ולזהות את הלך הרוח והנסיבות שבגינן נדחף הנאשם לביצוע העבירה.

במידה ומשכיל עורך הדין לקשור נכונה את כל הקצוות ולבנות את התיק הראייתי באופן שמציג את הפרשנויות באור המטיב עם לקוחו, הוא יכול במקרים רבים להפוך את הקערה על פיה, אם באמצעות היכולות הוורבליות שלו ואם בזכות היכולות האנליטיות הגבוהות שלו, שכן, אסור לשכוח שמאחורי כל הערכאות השיפוטיות הללו עומדים שופטים בשר ודם, שהכרעתם מושפעת מהדרך שבה הראיות מוצגות.

עורך דין פלילי בתל אביב | סיון כהן

מאמרים דומים
עבירות אלימות - תקיפה
עבירות אלימות - תקיפה

עבירות אלימות מאגדות בתוכן מגוון רחב של עבירות, אשר המשותף לכולן הינו הפגיעה באוטונומיה של הפרט על גופו. כך, בקבוצת עבירות זו ניתן למצוא עבירות חמורות ביותר מסוג עבירות המתה (רצח, הריגה, גרם מוות ברשלנות) ועבירות בעלות חומרה פחותה מסוג תקיפת סתם, תקיפה בנ

קרא עוד >
מעצר ימים
מעצר ימים

מעצר "ימים" או כפי המכונה בעגה המשפטית - מעצר לצורכי חקירה, הינו מעצר ראשוני הננקט על-ידי הרשויות לרוב, רשויות המשטרה, לצורך ליקוט חומרי חקירה וזאת בטרם הגשת כתב אישום.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי