צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מואשם בעבירות מין? סמים? רכוש? היוועץ עוד היום בעו"ד פלילי!

מואשם בעבירות מין? סמים? רכוש? היוועץ עוד היום בעו"ד פלילי!

עמואשמים בעבירות מין? סמים? רכוש? אלימות במשפחה? תחום המשפט מורכב ממגוון רחב של ענפים שונים, שכל אחד מהם מצריך התמקצעות.

לפיכך, במידה והנכם מואשמים בעבירות פליליות כאלו ואחרות, הקפידו להסתייע בשירותיו של עו"ד פלילי שמתמחה בתחום ובקיא בכל רזי המשפט הפלילי, על מנת להבטיח את השירות המקצועי והנכון ביותר בהתאם לנסיבותיו הפרטניות של המקרה.

במדינת ישראל, חוק העונשין מאגד תחתיו מגוון סוגים של עבירות פליליות, ומאחר ומדובר לרוב בעברות חמורות, המדינה היא זו, למעשה, שתובעת את הנאשם בפליליים ולא האדם שנפגע, כשהתובע משמש כבא כוחה של המדינה. כמו כן, היות וסדר הדין הפלילי מתאפיין בעבירות שיש עימן קלון, תחום הענישה רחב יותר.

ע"וד פלילי: חיסיון עו"ד לקוח

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שכל אדם המואשם בעברה כזו או אחרת, זכאי להגנתו ולייצוגו על ידי עו"ד פלילי. בין אם האדם חף מפשע ובין אם האדם אכן אשם בפועל, תפקידו של עורך הדין הוא לעשות כל שביכולתו כדי להגן על לקוחו מבלי לשפוט אותו.

מטרתו של עורך הדין היא לנסות ולאתר את הדרך שתאפשר את זיכויו של מרשו על ידי בית המשפט, במידה והדבר אכן אפשרי, כמו ביטול רישום פלילי או לנסות ולהפחית מהעונש המושת עליו כמה שניתן.

חשוב להדגיש שישנו חיסיון עו"ד לקוח ודבר ממה שנאמר לעורך הדין אינו יכול לשמש כראיה בבית המשפט כנגד הנאשם. על כן, גם כשמדובר בהודאה באשמה, מוטב שהאדם המואשם בפלילים יהיה גלוי לב עם עורך דינו ויחשוף בפניו את כל האמת, על מנת שזה אכן יוכל לסייע לו.

מקרים שבהם אשמת הנאשם ברורה וגלויה לעין

כאמור, תפקידו של עו"ד פלילי הוא לנסות ולהוכיח את זכותו של מרשו בבית המשפט. יחד עם זאת, לעתים קרובות קורה שאשמת הנאשם ברורה וגלויה לעין. גם בנסיבות הללו יש לעורך הדין תפקיד משמעותי.

עו"ד איכותי וכשרוני, שניחן ביכולת לרדת אל עומקם של הניואנסים והפרשנויות השונות, יכול לסייע בהפחתת עונשו של הנאשם, להביא לביטול כמה מסעיפי האישום שבתביעה, להצליח למזער את חומרת המעשה בעיני בית המשפט וכן הלאה.

למעשה, המציאות מראה שככל שעורך הדין הפלילי יצירתי, ממולח ומנוסה יותר בתחום, כך גדלים סיכוייו של הנאשם להפחתת עונשו. על כן, במידה והנכם מואשמים בפלילים, מוטב שתסתייעו בעו"ד פלילי טוב ככל שידכם משגת, שמאחוריו עומדת שורה של הצלחות

מאמרים דומים
מעצר ימים
מעצר ימים

מעצר "ימים" או כפי המכונה בעגה המשפטית - מעצר לצורכי חקירה, הינו מעצר ראשוני הננקט על-ידי הרשויות לרוב, רשויות המשטרה, לצורך ליקוט חומרי חקירה וזאת בטרם הגשת כתב אישום.

קרא עוד >
עבירות סמים
עבירות סמים

עבירות הסמים ובהן עבירה של אחזקה ושימוש עצמי בסמים הינן עבירות נפוצות מאוד בעת האחרונה. הלכה למעשה, עבירות אלו מגיעות לפתחו של בית המשפט חדשות לבקרים.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי