צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

כל מה שכדאי לכם לדעת על עבירות תנועה

כל מה שכדאי לכם לדעת על עבירות תנועה

כל מה שכדאי לדעת על עבירות תנועהעבירות תנועה נחלקות לכמה קטגוריות שונות מבחינת חומרתן, וכך גם העונשים שמוטלים עליהן בהתאמה, החל מקנס ואו אזהרה וכלה בפסילת רישיון הנהיגה, עבודות שירות ולעתים אף מאסר בפועל. בנסיבות מסוימות, עשוי עו"ד לתעבורה לסייע ללקוחו לא רק בהיבט הכספי, אלא למנוע ריצוי של עונשים כבדים.

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שבמדינת ישראל מהווה תחום דיני התעבורה כחלק מתחום המשפט הפלילי, ולפיכך הוא מתנהל על פי סדרי הדין המקובלים במשפט הפלילי. בשנים האחרונות מסתמנת מגמה של החמרה משמעותית בכל הקשור לאכיפת החוק והענישה, זאת על רקע הזינוק החד בשיעור תאונות הדרכים הקטלניות שגובות את חייהם של מאות קרבנות מידי שנה.

עבירות תנועה שעלולות להסלים לכדי עונשי מאסר

עורכת הדין סיוון כהן מבהירה שרבים מהנהגים אינם מודעים לכך שישנו מספר לא מבוטל של עבירות תנועה העלולות להסלים לכדי עונשי מאסר בהתאם לנסיבות המקרה. דוגמה קלסית לכך היא נהיגה בשכרות, כשהעונש על עבירה זו הוא שלילת רישיון הנהיגה למשך שנתיים לכל הפחות.

היה והנהג נתפס בעבירה זו פעם שנייה בתוך פחות משנה, אזי יישלל רישיון הנהיגה שלו לתקופה בת 4 שנים לכל הפחות. במידה ומדובר בעבירות חוזרות ונשנות מצד הנהג, נוהגים בתי המשפט להחמיר בענישה, ועלולים להטיל גם עונשי מאסר בפועל בהתאם לשיעור האלכוהול שנמצא בדם, היסטוריית ההרשעות של הנהג, נסיבותיו האישיות והנזק שנגרם בעקבות הנהיגה בשכרות.

מקרים שבהם מומלץ להיוועץ בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה

לשם השוואה, הדין על מוות ברשלנות הוא 3 שנות מאסר לכל היותר, כשמרכיב המודעות והפזיזות הוא זה שמכריע האם אכן מדובר ברשלנות, בעוד שנהג הגורם לתאונת דרכים קטלנית בעת שהוא שרוי תחת השפעת סמים או אלכוהול, עלול למצוא עצמו מואשם בהריגה, שדינה יכול להגיע לכדי 20 שנות מאסר.

באופן כללי, ישנן עבירות תנועה בדרגות חומרה נמוכות המסתכמות בקנס של 100 שקלים וצבירת שתי נקודות, כגון פנס חזית שאינו מאיר או ישיבה במושב האחורי מבלי לחגור חגורת בטיחות, וישנן עבירות תנועה המסווגות כחמורות יותר כמו אי ציות לתמרור עצור או עקיפה מימין שהקנס עליהן הוא 250 ₪ ותוספת של 4 נקודות וכן הלאה. עם זאת, במקרים של תאונות דרכים שבגינן נגרמו נזקי גוף או רכוש, תאונות דרכים קטלניות, הפקרה לאחר פגיעה וכדומה, מומלץ להיוועץ בעורך דין המתמחה בדיני תעבורה, כמו עורך דין פלילי בתל אביב.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי