צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

זומנתם למשטרה לצורך חקירה? אל תזוזו בלי עורך דין פלילי

זומנתם למשטרה לצורך חקירה? אל תזוזו בלי עורך דין פלילי

עורך דין פלילי | סיון כהןזומנתם לצורך מתן עדות, אך במהרה מצאתם את עצמכם נחקרים תחת אזהרה? הופללתם בגין תלונת שווא? נעצרתם בחשד לעבירות חמורות? ההמלצה הטובה ביותר בנסיבות הללו היא ליצור קשר עם עורך דין פלילי ללא דיחוי לצורך קבלת ייעוץ והסתייעות בשירותיו.

עוה"ד סיוון כהן מציינת שמוטב לפנות לעורך דין פלילי מוקדם במידת האפשר, ואפילו בשלב שבטרם מועד הזימון לחקירה, ובפרט שלהליך הפלילי יש השלכות הרות גורל על עתידו של האדם, שאליהן נלווה גם קלון חברתי רב משקל.

ראוי להבהיר שישנו הבדל משמעותי בין התחום האזרחי לבין המשפט הפלילי, מאחר וההליך האזרחי מתנהל בין שני צדדים שהם על פי רוב שווי ערך, בעוד שבהליך הפלילי, המדינה היא זו התובעת את האדם בביצוע העבירה.

נקיטה בטקטיקות לערעור והחלשת מהימנות הראיות מטעם התביעה

עוה"ד סיוון כהן מסבירה שמדובר בהבדל משמעותי, שכן למדינה ישנה תמיד עליונות מבחינת כוחה, יכולותיה ומשאביה. כמו כן, הנאשם במסגרת ההליך הפלילי אינו יוזם את ההליך ונמצא, לכאורה, בעמדה פסיבית, אלא שעליו להתגונן מעמדה זו כנגד העבירות המיוחסות לו ולהוכיח את חפותו. עורך דין פלילי נדרש לחקור את העובדות לאשורן, תוך כדי בדיקת נסיבותיו של המקרה על כל היבטיו ולנתח את מצבו של הלקוח באספקט משפטי.

יתירה מכך, לא פעם נזקק עורך הדין לחשיבה מקורית מחוץ לקופסה, זאת על מנת לתת הסבר הגיוני ומתקבל על הדעת עבור כל ראיה שקושרת, לכאורה, את לקוחו לדבר העבירה, תוך כדי נקיטה בטקטיקות שונות במטרה לערער ולהחליש ככל שניתן את המהימנות של הראיות מטעם התביעה.

ניהול משא ומתן עם רשויות התביעה לצורך הגעה להסדר טיעון

ע"וד פלילי מקצוען ובר סמכא יכול במקרים רבים להביא לביטול כתב האישום ואף לזיכויו של לקוחו. עם זאת, בנסיבות שבהן מתקשה עוה"ד למצוא הסברים הגיוניים באשר למעשים שבהם מואשם לקוחו, הוא להמליץ לו על ניהול משא ומתן עם רשויות התביעה, זאת במטרה להגיע עימן להסדר טיעון שמביא להפחתה בעונש.

חשוב להדגיש שסדר הדין הפלילי נוגע לעבירות שיש עימן קלון, וכגודל חומרת העבירות כך גם תחום הענישה נרחב יותר. לפיכך, במידה ונזקקים לשירותיו של עורך דין פלילי, כדאי שיהיה זה עורך דין הניחן בידע ובקיאות המקנים לו כלים רבים ושליטה נרחבת הן בחוק העונשין והן בסדר הדין הפלילי, על כל נפתוליהם וסעיפיהם השונים, ושיכולים להוות גורם מכריע בין הצלחה לכישלון.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי