צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

הסתבכתם בעבירת תעבורה כלשהי? היוועצו עוד היום בעורך דין לתעבורה!

הסתבכתם בעבירת תעבורה כלשהי? היוועצו עוד היום בעורך דין לתעבורה!

דיון בבית משפט לתעבורה עלול לעתים להוביל למגוון עונשים כבדים, החל מקנס כספי גבוה ואו שלילה על תנאי, דרך שלילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת, וכלה בעבודות שירות או מאסר.

 

עו"ד שמתמחה בדיני תעבורה עשוי לא אחת להביא להפחתה משמעותית בעונש ואף לזיכוי מוחלט. בשנים האחרונות מסתמנת מגמה של החמרה באכיפת החוק על הנהגים, ובפרט כשהדבר נוגע לנהיגה בפסלות או ללא רישיון, נהיגה בשכרות, גרימת מוות ברשלנות ועבירות תנועה חמורות נוספות.

תאונות הדרכים הקטלניות כמכת מדינה שגובה מידי שנה מאות קרבנות

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שההחמרה באכיפת החוק נובעת על רקע העלייה התלולה בשיעור תאונות הדרכים הקטלניות, שהפכו בעשור האחרון למכת מדינה וגובות מידי שנה מאות קרבנות. הסתבכות הנהג עם גורמי אכיפת החוק מצדיקה במקרים רבים התערבות של עורך דין לתעבורה שמכיר מחד את דיני התעבורה, ומאידך בקיא בכל רזי המשפט הפלילי.

 

הליווי המשפטי מתקיים לכל אורך ההליך הפלילי, ועשוי להתחיל כבר בשלב שבו נעצר הנהג על ידי השוטרים, ממשיך בחקירה בתחנת המשטרה, ועד לייצוג בבית המשפט והגעה להסדר טיעון. הניסיון מלמד שטיפול ראשוני על ידי עורך דין לתעבורה עם ניסיון מעשי רב, עשוי לעתים קרובות לחסוך למעורב באירוע הוצאות כספיות גבוהות ועגמת נפש עתידית, ובמקרים מסוימים גם להוביל לאי נקיטה בצעדים פליליים כנגד המעורב.

 

עורך דין לתעבורה- עבירות תעבורה עם ברירת משפט וקנסות

 

עורך דין לתעבורה ערוך למתן מענה מקצועי ומיידי בענייני תעבורה קלים ומורכבים כאחד, כמו לדוגמה עבירות תעבורה עם ברירת משפט וקנסות במקרים של אי ציות לתמרור או לרמזור, דוחות חנייה ועבירות מהירות בלתי חמורות. בנסיבות הללו בוחן עורך הדין פרטי המקרה ומייעץ ללקוחו האם להישפט או להעדיף לשלם את הקנס.

 

עבירות שכיחות נוספות כוללות, בין היתר, נהיגה ללא ביטוח ואו רישיון רכב, נהיגה ללא רישיון נהיגה בזמן פסילה. נהיגה בזמן פסילה נחשבת למכת מדינה, זאת על אף שהיא נתפסת כעבירה חמורה ביותר בעיני רשויות החוק, היות והדבר מעיד על זלזול בצו שיפוטי או המנהלי. עורכת הדין סיוון כהן מדגישה שמדובר בעבירה פלילית לכל עניין, ומי שנמצא אשם בעבירה מסוג זה מסתכן במאסר לתקופה של 3 שנים, לצד פסילה בפועל לתקופה של שנתיים או יותר.

מאמרים דומים
פסילת רישיון עד תום ההליכים
פסילת רישיון עד תום ההליכים

במספר לא מבוטל של מקרים, בהם מבצע אדם עבירת תעבורה וכאשר מוגש כנגדו כתב אישום בגינה, יכול ואף תוגש כנגדו בקשה לפסילתו מלהחזיק ברישיון נהיגה עד תום ההליכים.

קרא עוד >
נהיגה במהירות מופרזת
נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת הינה עבירת תעבורה שכיחה ביותר ומשטרת התנועה נוהגת לאכוף אותה בקביעות. דרך האכיפה יכול ותהא באמצעות מצלמות נייחות הניצבות על גביי עמודים בדרכי הכביש ו/או לחלופין, באמצעות מכשירים המתופעלים על-ידי שוטרי התנועה "העורבים" לנהגים בשולי הדר

קרא עוד >
נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות

נהיגה תחת השפעת אלכוהול הפכה ל''מכת מדינה'' ומערכת אכיפת החוק ובה, משטרת ישראל ובתי המשפט נוהגים ביד נוקשה עם נהגים אשר נתפסו נוהגים שיכורים. היחס כלפי אותם נהגים הינו יחס מחמיר מאוד ורוב השופטים אינם מקלים ראש בעבירה שכזו.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי