צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

נתפסתם נוהגים בשלילת רישיון? במהירות מופרזת? אתם חייבים עורך דין לתעבורה

נתפסתם נוהגים בשלילת רישיון? במהירות מופרזת? אתם חייבים עורך דין לתעבורה

עורך דין לתעבורה | משרד עורכי דין סיוון כהן

נתפסתם כשאתם נוהגים בשלילת רישיון? מהירות מופרזת? נהיגה בשכרות? אזי קרוב לוודאי שאתם נזקקים לשירותיו של עורך דין לתעבורה לצורך מתן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי.

עורכת דין סיוון כהן המתמחה בתחום המשפט הפלילי, המשפט המנהלי ודיני תעבורה מבהירה שעל אף שרבים בקרב הציבור נוטים להתייחס לנושא התעבורה בקלות דעת וקושרים את התחום למתן נקודות, דוחות וקנסות בלבד, דיני תעבורה מהווים חלק מתחום המשפט הפלילי, והחוק נוקט בכובד ראש בכל הנוגע לעבירות השונות.

ישנה כיום מגמה ברורה בכל הקשור לעבירות תעבורה הנתפסות בעיני הרשויות כחמורות, בהן נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בזמן פסילה או נהיגה בשכרות, שלגביהן עומדת דרישת הענישה ברף הפלילי ולכן אתם חייבים עורך דין תעבורה תל אביב.

 

קנסות כבדים, שלילת רישיון לתקופה ממושכת ואף דרישה למאסר

עורכת הדין סיוון כהן מדגישה שהענישה הנוגעת לעבירות אלו עשויה לכלול אף קנסות כבדים, שלילת רישיון לתקופה ממושכת ואף דרישה למאסר, ועל כן, במידה ונקלעתם לאחד מהתרחישים הללו, מומלץ שלא להקל ראש ולהסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה.

הרשויות בישראל הרשאיות להרחיק נהגים מהכביש הן משרד הרישוי, בית משפט והמשטרה. משרד הרישוי רשאי להרחיק מנהיגה בכביש הן מטעמים בריאותיים והן מתוקף סעיף 56 לפקודת התעבורה המגדיר את הקריטריונים לנהג מסוכן, ובנסיבות מסוימות מוסמך גם שוטר בדרגת קצין, לפסול רישיון נהיגה בפסילה מנהלית.

עורכת הדין סיוון כהן מציינת שנהיגה בשכרות נמנית בין העבירות הנפוצות ביותר שניתן בשנים האחרונות לראות על הכביש, שבמסגרתן מומלץ להגיע לבית הדין התעבורתי בליווי עורך דין לתעבורה, ומסבירה כיצד ניתן להתמודד עם הסיטואציה באופן מיטבי.

הטעויות הקריטיות במקרים של תפיסה בעת נהיגה בשכרות

עורכת הדין מסבירה שישנם שני מכשירים לבדיקת אלכוהול- הנשיפון והינשוף, שהראשון נועד לאיתור בלבד של אלכוהול בגוף, בעוד השני משמש לגילוי רמת האלכוהול. כששוטר תנועה עוצר אדם לבדיקה, אמנם יש לאדם את הזכות החוקית לסרב למעבר בדיקה זו שהיא לרוב מיושמת על ידי הנשיפון, אך מומלץ שלא לסרב לבדיקות הללו, הואיל והסירוב עלול לעורר חשד ולגרום לשוטר לבקש מעבר בדיקה במכשיר הינשוף.

אחת מהטעויות הקריטיות במקרים של תפיסת נהגים בעת נהיגה בשכרות, היא שהם חשים לרוב שהם מסוגלים להתמודד בכוחות בעצמם במערכת, או מסתייעים בעורכי דין מתחומי משפט אחרים במקום להיוועץ בעורך דין לתעבורה. דיני התעבורה מתאפיינים בפריטי מידע קריטיים רבים ודקויות אשר חוזרות על עצמן בתיקים רבים. ידע זה עשוי להיות מכריע, ועל כן כדאי להתייעץ עם עורך דין לתעבורה מוקדם ככל שניתן ממועד ההתרחשות של התקרית.

מאמרים דומים
זומנתם לחקירה משטרתית? כדאי לכם להיוועץ בעורכי דין פליליים
זומנתם לחקירה משטרתית? כדאי לכם להיוועץ בעורכי דין פליליים

היוועצות עם אחד מעורכי דין פליליים בטרם החקירה המשטרתית עשויה לא זו בלבד שהיא מכינה את החשוד מבחינה נפשית לקראת החקירה, אלא גם מקנה לו כלים שיסייעו לו לברור את דבריו באופן שימנע ממנו להתחרט על שנאמרו לאחר מכן.

קרא עוד >
עורך דין פלילי בתל אביב: שליטה נרחבת בסדר הדין הפלילי וחוק העונשין
עורך דין פלילי בתל אביב: שליטה נרחבת בסדר הדין הפלילי וחוק העונשין

עורך דין פלילי בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, מסווג כאיכותי במידה והוא ניחן בכישורים המאפשרים לו לרדת אל עומקן של הפרשנויות, ובה בעת להבין ללבו של לקוחו ואת הנסיבות המקלות שהובילו לביצוע דבר העבירה.

קרא עוד >
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?

עורכי דין פליליים הנם עורכי דין המתמחים בקלסיפיקציה המשויכת לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, המאפיין הבולט ביותר במשפט הפלילי נוגע לעובדה שברוב המכריע של המקרים המדינה היא זו שתובעת את הנאשם.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי