צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

קווים לדמותם של עורכי דין פליליים מהמובילים בישראל

קווים לדמותם של עורכי דין פליליים מהמובילים בישראל

המציאות מלמדת שכול אדם נורמטיבי ואזרח מן השורה עלול למצוא את עצמו מואשם בעבירה שמעולם לא ביצע או בעבירה שלא דמיין שיבצע איי פעם, החל מהאשמה על הטרדה מינית, דרך גרימת מוות ברשלנות ואו הפקרה לאחר פגיעה, וכלה בעבירות תקיפה וחבלה, מרמה והונאה וכן הלאה. 

בנסיבות הללו, קיימת חשיבות קריטית להסתייעות בעורכי דין פליליים מקצועיים ומיומנים, מאחר וטיב השירות שעורך הדין מספק ללקוחו עשוי להשליך על שמו הטוב, כבודו, עתידו וחירותו, בין אם הלקוח זכאי ובין אם אשם. 

עוה"ד סיוון כהן מציינת שתחום הדין הפלילי נחשב למורכב וסבוך, מה שמאפשר לעורכי הדין טווח פעולה נרחב. המשמעות היא שכול שלב בהליך הפלילי עשוי להוות פתח ליציאה ממנו, אך מאידך גם מניעת יציאה ממנו.

 

הכנה נאותה לקראת החקירה במשטרה וייצוג הולם בבית המשפט


עורכי דין פליליים מיומנים ומנוסים יכולים במקרים רבים לסכל עוד בשלבי ההליך הראשונים את האפשרות שלקוחותיהם יואשמו בהאשמות שווא, ולעתים אף להוביל לביטול ההליכים שנפתחו כנגדם, אם על ידי המצאת הוכחות שלא בוצעו כלל עבירות, ואם על ידי המצאת הוכחות לכשלים ביורוקרטיים או נקיטה באמצעים בלתי חוקיים מצד גופי האכיפה השונים. 

ככלל, עורכי דין פליליים מהשורה הראשונה יקפידו להכין כראוי את לקוחותיהם לקראת החקירה במשטרה על ידי פירוט זכויותיהם והאפשרויות העומדות בפניהם, מתן הסבר בנוגע לתרגילי חקירה וביצוע סימולציות. אספקט נוסף מתייחס לייצוג בבית המשפט. ניתן אמנם להיות מיוצגים על ידי עורכי דין הממונים מטעם הסנגוריה הציבורית, אך כדאי לקחת בחשבון שאופן הצגת הראיות, הצגת עמדת הנאשם וחקירת עדים, הנם קריטיים לתוצאות המשפט.

 

השגת הסכמי טיעון ופניה לערעור 


עניינים אחרים שבהם עוסקים עורכי דין פליליים הם הגעה להסכמי עד מדינה, השגת הסכמי טיעון, פניה לערעור וסגירת תיקים במשטרה. במצבים שבהם אשמת הלקוח ברורה וודאית, יידע עו"ד מיומן כיצד להשיג בעבור לקוחו הסכם טיעון טוב שבו ממירים עבירה כלשהי לעבירה הפחותה בחומרתה, מה שעשוי להשפיע בהמשך על חומרת העונש. 

גם לאחר שנגזר עונשו של האדם יידע עורך הדין הפלילי המנוסה כיצד לתור אחר ראיות פסולות, מחדלי חקירה ומתחמי ענישה מופרזים, זאת במטרה להגיש ערעור על תוצאותיו של המשפט בערכאה גבוהה יותר. בדרך זו מצליחים עורכי דין לעתים להפחית בחומרת העונש כמו הקטנת גובה הקנס והפיצוי, הפחתת תקופת המאסר בפועל, המרת המאסר בפועל בעבודות שירות וכדומה.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי