צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין פלילי: ייעוץ משפטי וליווי מקצועי לכול אורך הדרך

עורך דין פלילי: ייעוץ משפטי וליווי מקצועי לכול אורך הדרך

עורך דין פליליזקוקים לייעוץ וסיוע משפטי בתחום הפלילי? במציאות של היום, כול מי שמחפש עורך דין פלילי בין אתרי האינטרנט למיניהם עשוי "ללכת לאיבוד" לנוכח מאות עורכי דין שמציעים סיוע משפטי בתחום הפלילי לציבור הרחב. הענף המשפט הפלילי כולל בתוכו מגוון לא מבוטל של עבירות שונות המסווגות על ידי המחוקק כבלתי חוקיות, בהן עבירות רכוש, אלימות, סמים, מין, רצח, שוחד, הונאה, נשק, צווארון לבן וכן הלאה. 

לפיכך, במהלך החיפוש אחר עורך דין פלילי, מוטב להעדיף להסתייע בשירותיו של עורך דין עם רקע וניסיון מוכח בתחום הרלוונטי. ככלל, כשנמצאים בתהליך של דין פלילי, מומלץ למהר ולפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום הפלילי, ובפרט אם מרחף ברקע עונש מאסר, שאז הרבה מאוד מונח על הכף.

 

שלב החקירה במשטרה


עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שאחד מהשלבים ההתחלתיים בהליך הפלילי הוא חקירה במשטרה. מדובר בשלב מפתח שעשוי להיות גורלי ולהשפיע על המשך התפתחות ההליכים. לפיכך, כשמזמנים אדם לחקירה פלילית במשטרה, גם אם מדובר לכאורה בזימון לצורך מתן עדות, כדאי להיוועץ בעורך דין פלילי כדי להקדים תרופה למכה. 

במהלך הייעוץ מבהיר עורך הדין את זכויותיו של לקוחו כנחקר ויעניק לו מספר כללים וטיפים להתמודדות נכונה עם חקירת המשטרה ועצות של "עשה ואל תעשה", כמו לדוגמה בירור המעמד בטרם החקירה (מסירת עדות או חקירה תחת אזהרה) מתי לעשות שימוש בזכות השתיקה, הימנעות משימוש במילים הנתונות לפרשנות, זיהוי תחבולות ותרגילי חקירה וכדומה.

 

מסירת עדות שעשויה להפוך במהרה לחקירה תחת אזהרה


לעניין זה, חשוב להפנים היטב שמסירת עדות עשויה לא אחת להפוך במהרה לחקירה תחת אזהרה, זאת בעקבות אותן תשובות שמוסר הנחקר במהלך החקירה. היוועצות בעורך דין פלילי עוד בטרם החקירה מסייעת לנחקר להימנע מטעויות שיכולות בהמשך לחרוץ את אופן ההתנהלות של ההליך הפלילי כנגדו. 

המשפט הפלילי מתאפיין בהליכים שעלולים הימשך לאורך זמן, ולאורך כל הדרך מוטב להיעזר בשירותים משפטיים מקצועיים, החל ממתן ייעוץ והדרכה כיצד להתכונן בצורה מיטבית לכל דיון, עימות, חקירה או מסירת עדות, דרך ליווי אל המשטרה ובתי המשפט ונקיטה באמצעים למניעת מעצר ארוך ומיותר, וכלה בייצוג משפטי הולם בשלבים המתקדמים של דיונים המתקיימים בבית המשפט.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי