צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

חשיבות ההסתייעות בשירותיו של עורך דין לתעבורה

חשיבות ההסתייעות בשירותיו של עורך דין לתעבורה

בישראל מוגדר תחום התעבורה כחלק מהתחום פלילי, ולפיכך מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה, לרבות ייצוג הנהג בפני בית המשפט. עורכת הדין סיוון כהן, המתמחה בתחום המשפט המנהלי, המשפט הפלילי ודיני התעבורה מציינת שחוקי האכיפה בשנים האחרונות ופסקי הדין בבתי המשפט הפכו למחמירים במיוחד.
 

על כן כדאי שלא להקל ראש בנושא, בין אם הדבר נוגע לנהיגה בשכרות, אור אדום ומהירות מופרזת ובין אם לאי ציות לתמרור או שימוש בטלפון הנייד בשעת נהיגה. בית המשפט לענייני תעבורה הנו בית משפט שלום אשר דן בתיקי תעבורה בלבד, החל מעבירות חנייה קלות ועד לעבירות חמורות המתייחסות לגרימת מוות. במקרים של ערעור, מועברים ערעורי התעבורה לדיון אל בתי המשפט המחוזיים, על פי המחוז שבו שוכן בית המשפט לתעבורה שעל פסיקתו מערערים.

 

הדרכים הנפוצות לפתיחת הליך תעבורה

עורכת הדין סיוון כהן מסבירה שבאופן כללי מסווג הליך התעבורה כהליך פלילי לכל דבר, וככזה נדרשת הוכחת אשמתו של הנאשם מעל לכל ספק סביר לצורך הרשעתו, ועל מנת למצוא את אותו הספק הסביר אך החמקמק, מומלץ, כאמור, להיוועץ בעורך דין לתעבורה.
 

הליך תעבורה עשוי להיפתח במספר דרכים נפוצות, בהן הגשת כתב אישום באמצעות התובע המשטרתי, הזמנה לדין שנמסרת לנאשם בעת התקרית על ידי השוטר הנמצא בשטח, וכן פסילה מנהלית או בקשה להארכת הפסילה בטרם הוכרע דינו של הנאשם.
 

כמו כן, חשוב להדגיש שבפני כל נאשם עומדת הזכות לבקש להישפט בגין דו"ח מסוג ברירת משפט, זאת במידה והגיש את הבקשה בתוך 90 יום ממועד קבלת הדו"ח. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שנהג שקיבל ברירת קנס אך בחר להישפט ונמצא אשם, עשוי לעתים קרובות לקבל עונש כבד יותר מהעונש המקורי.

 

חקירת עדים מקצועית וחשיפת נקודות התורפה

כמו בכל הליך פלילי סטנדרטי, כשמוגש כנגד הנאשם כתב אישום תעבורתי, מומלץ והכרחי להסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה בתל אביב, מאחר ולא פעם קיים בידי המשטרה חומר חקירתי רב ערך הנוגע לעניינו של הנאשם, זאת בנוסף לכתב האישום שנמסר לידיו, אשר נחוץ מאוד לצורך ניהול ההגנה באופן האופטימלי.
 

גם בנסיבות שבהן אין התביעה דורשת מאסר בפועל, כדאי שלא לנסות ולנהל עצמאית הליכים מסוג זה, היות ולנאשם אין את הכלים לניהול הליך של חקירת עדים, ובפרט כשהעדים הם אנשי מקצוע כמו בוחני תנועה או שוטרים, ובמקרים רבים עולה הצורך בעורך דין המתמחה בניהול חקירת עדים מקצועית וחשיפת נקודות התורפה, במידה וקיימות, בעדויותיהם של עדים, על מנת להביא להקלה בעונש.

 עורך דין לתעבורה | סיוון כהן עורכי דין

מאמרים דומים
עורך דין תאונות דרכים: תביעות בגין נזקי הגוף
עורך דין תאונות דרכים: תביעות בגין נזקי הגוף

מומלץ להעדיף להסתייע בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים על פני שירותיו של עורך דין כללי, זאת במטרה למנוע נפילה בין הכיסאות. עורכת הדין סיוון כהן, המנהלת משרד פרטי המתמחה בתחומי דיני התעבורה והמשפט הפלילי

קרא עוד >
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה?

עורכי דין פליליים הנם עורכי דין המתמחים בקלסיפיקציה המשויכת לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, המאפיין הבולט ביותר במשפט הפלילי נוגע לעובדה שברוב המכריע של המקרים המדינה היא זו שתובעת את הנאשם.

קרא עוד >
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב
מה שיכול לעשות למענך עורך דין תעבורה תל אביב

תפקידו של עורך דין תעבורה תל אביב ובמקומות אחרים מתחלק לשני חלקים מרכזיים: ראשית על עורך הדין לוודא כי העונש המוטל על מרשו הוא הקל ביותר האפשרי, ובמידה ומרשו אינו אשם, מתפקידו להוכיח זאת לבית המשפט ולדאוג לזיכויו המלא.

קרא עוד >
ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי