צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

נהיגה ללא רישיון

נהיגה ללא רישיוןנהיגה ללא רישיון היא עבירה על סעיף 10 לפקודת התעבורה, אשר על פיה מתחייב הנהג לנהוג ברכב כאשר רישיונו הינו קיים ותקף. אם נמצא נהג ללא רישיון, הסיבה יכולה להיות אחת מהשניים: הנהג לא הוציא מעולם רישיון נהיגה או שהוא נוהג ברכב למרות שרישיונו נפסל, תהיה הסיבה אשר תהיה. בכל מקרה עבירה זו נחשבת לעבירה חמורה אשר עונש של מאסר מרחף מעליה. 

מהו העונש על נהיגה ללא רישיון? 

בתי המשפט מחמירים בעונשים על נהיגה ללא רישיון מתוך מטרה להרתיע נהגים נוספים אשר עלולים לבצע עבירה זו ולמגר תופעה מסוכנת זו באופן כללי מכבישי הארץ. העונשים יכולים להתחיל ממאסר על תנאי ועד מאסר בפועל למשך כשנה וחצי. בנוסף, עלול הנהג לקבל עוד עונשים נלווים כמו קנסות גבוהים, התחייבות כספית למניעת עבירות דומות ופסילת הרישיון לאלתר ולמשך תקופות זמן ארוכות. 

חומרת העונש עליה יחליט בית המשפט תתבסס, בין השאר על חומרת העבירה. כך סביר להניח למשל כי יוטל עונש פחות חמור על אדם אשר שכח לחדש את הרישיון בהשוואה לאדם שנהג בעת פסילת רישיונו או קטין הנמצא נוהג ברכב טרם הוצאת רישיון נהיגה. אך בכל מקרה, לכלל ההרשאות יהיו השפעות ארוכות טווח אשר עלולות להשפיע על עתידו ועל עתיד רישיונו של הנהג.

איך עורך דין יוכל לסייע במקרים אלו?

במשפט תעבורה, בדומה לסוגי משפטים אחרים, רצוי ומומלץ שיהיה נוכח עורך דין. עוד קודם להגעה למשפט יוכל עורך הדין להבין האם האישום בגין נהיגה ללא רישיון יכול להיות קביל ונעשה על פי הסטנדרטים הנהוגים בתחום. למשל, עורך הדין יוכל לטעון שהנהג לא ידע על הפסילה שהתרחשה או שלא הייתה הקפדה על ראיות לשם פסילת הרישיון ועוד. 

משרד עו"ד סיוון כהן ושות הינם מנוסים בתחום זה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי כל הגורמים והמרכיבים באים בחשבון. ההיגיון העומד מאחורי הצורך בייעוץ עם עורך דין מנוסה הוא כי גם בעבירה של נהיגה ללא רישיון, יש למזער נזקים ולנסות להפחית את העונש לרמה המינימלית האפשרית.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי