צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

כששמו הטוב, כבודו וחירותו של האדם בסכנה: כך תבחרו עו"ד פלילי

כששמו הטוב, כבודו וחירותו של האדם בסכנה: כך תבחרו עו"ד פלילי

עו"ד פליליימחפשים עו"ד פליליי? בשונה מתחומי המשפט האחרים, עוסק המשפט הפלילי בשמו הטוב כבודו וחירותו של אדם, ובמספר הזדמנויות שונות הצהיר בית המשפט העליון ששמו הטוב וכבודו של האדם חשובים לו לעתים כחיים עצמם, ולרוב יקרים לו מכל נכס אחר, ופגיעה בערכים הללו משולה לא אחת לשפיכת דמים. 

לא בכדי צוין בספר קהלת "טוב שם טוב משמן טוב", ובשעת צרה, כשהאדם נחשד בפליליים ועולמו מאוים בכל מישורי חייו על ידי רשויות החוק של המדינה, מוטב לו להטיב ולבחור את מי שיעמוד לצדו ויגן עליו. כאן מתעוררת השאלה מהם השיקולים שכדאי לפעול לפיהם במהלך בחירתו של עורך הדין שיעניק את הייעוץ והייצוג המשפטי?

 

העדפת עו"ד שיש לו ניסיון בתחום הספציפי שבגינו שוכרים את שירותיו

עורכת הדין סיוון כהן מציינת שאחד מכללי הברזל עבור כול מי שנחשד או נאשם בפליליים הוא לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי, דהיינו, עורך דין המתמחה בתחום הפלילי וזהו עיסוקו העיקרי. רישיון עריכת הדין מאפשר לכול עורך דין לייצג לקוחות בכל תחומי המשפט כמעט (למעט המשפט הצבאי), כך שחלק לא מבוטל מעורכי הדין לוקחים כול תיק הנקרה בדרכם. 

ייצוג חובבני עלול במקרים רבים להסב נזקים שאינם ברי תיקון, ובפרט בפנייה לערכאות הערעור. לפיכך, בטרם שכירת שירותיו של עורך דין, יש לוודא שהוא אכן מתמחה במשפט הפלילי ובאמתחתו ניסיון רב בתחום. כמו כן, כדאי להעדיף עו"ד פלילי שיש לו ניסיון בתחום הספציפי שבגינו שוכרים את שירותיו, כמו לדוגמה עבירות כלכליות, תאונות דרכים, עבירות מין וכן הלאה.

 

חיפוש פסקי דין שעורך הדין המומלץ היה מעורב בהם במאגרי מידע משפטיים

בעבר, כול מי שנזקק לשירותיו של עו"ד פלילי, נאלץ להישען על המלצות שמועברות "מפה לאוזן" ממכרים ואו עורכי דין אחרים. בעידן הנוכחי, רשת האינטרנט מציפה אותנו באינפורמציה כמעט אינסופית, וניתן להסתייע בה כדי לקבל מידע על עורכי דין בפורומים ופורטלים למיניהם, לרבות חוות דעת, ביקורות, המלצות ודירוגים. 

יחד עם זאת, היות והביקורות וחוות דעת באתרים הללו אינן חסינות ממניפולציות, כדאי שלא להסתפק בהן, אלא לחפש במאגרי מידע משפטיים פסקי דין שעורכי הדין המומלצים היו מעורבים בהם. בדרך זו, אפשר להתרשם מפועלו של עורך הדין כפי שהדבר משתקף בפסקי הדין והאם אכן ישנה התאמה בין חוות דעת והמלצות לבין פעילותו בבתי המשפט. על אף כול האמור כאן, אין תחליף לפגישת ייעוץ עם עורך הדין, לצורך ההתרשמות באופן בלתי אמצעי, תיאום ציפיות והסדרת עניין שכר הטרחה.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי