צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

עורך דין מעצרים

זומנת לחקירה במשטרה? נעצרת? – ישנה חשיבות עליונה להיוועץ בעורך דין פלילי כבר עתה!

 

חשיבות עורך דין מעצריםלכל אדם הנחשד בביצוע עבירה ישנה זכות להיוועץ בעורך דין טרם חקירתו. להיוועצות בעורך דין פלילי טרם החקירה ישנה חשיבות מכרעת. עורך דין פלילי מנוסה יכין אותך היטב לחקירה הפלילית, אשר מטבעה יכולה להיות מאוד לא נעימה.

במסגרת חקירה פלילית במשטרה חשוב מאוד להקפיד על כללי האסור והמותר - כל דבר הנאמר במסגרת החקירה נרשם, מתועד ומצורף לתיק החקירה אשר על-פיו יוחלט האם יש מקום להגיש נגדך כתב אישום פלילי. לכן, במידה וזומנת לחקירה במשטרה אל תהסס לרגע, היוועץ בעורך דין פלילי לאלתר!

 

עורך דין פלילי מנוסה יאמר לך מהן הזכויות העומדות לך במהלך החקירה, עו"ד פלילי יכין אותך לתרגילי חקירה אפשריים ויסביר לך ממה עליך להיזהר ולהישמר.

בתום החקירה, קצין החקירות האחראי יחליט האם יש מקום להורות על מעצרך לצורך המשך החקירה או האם ניתן להורות על שחרורך. עו"ד פלילי ילווה אותך לאורך החקירה והמעצר, יעניק לך בטחון ויסייע לך להתמודד עם החקירה הפלילית בצורה מיטבית.

 

עו"ד סיוון כהן, הנה עורך דין פלילית מנוסה במעצרים, ליווי חקירות במשטרה וליווי חשודים במסגרת הליך המעצר עד לשחרורם.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי