צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

חזון המשרד

חזון המשרד

עורכת דין סיוון כהן מאמינה כי כל אדם, באשר הוא, זכאי לקבל ייצוג משפטי הולם וראוי. 

עו"ד סיוון כהן, קשובה ומסייעת ללקוחותיה להתמודד עם האתגרים הניצבים בפניהם וסבורה כי טובת הלקוח הינה בעדיפות עליונה. עו''ד סיוון כהן נלחמת ללא מורא בעבור לקוחותיה ומנהלת כל תיק ותיק במסירות נפש, עד להשגת התוצאה המיטבית ביותר בעבור הלקוח.

 

משרדנו נותן מענה מקצועי, יעיל, מהיר, המבוסס על ידע משפטי נרחב, יצירתיות, מקוריות, תוך ראייה מרחבית של צרכיו הייחודיים של הלקוח.

 

עו"ד סיוון כהן מאמינה כי תפקידו של הסנגור הפלילי אינו תם בבית המשפט וכי יש ליתן ייחס אישי לכל לקוח, ללוותו ולהנחותו אף בחייו האישיים ולאחר תום ההליכים הפליליים.

 

עו"ד סיוון כהן רואה שליחות בתפקידה כסנגורית ודואגת לשמור על דיסקרטיות מרבית בעבור לקוחותיה. 
 

עורכת דין סיוון כהן | ביטול רישום פלילי

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי