צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-3558826

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

זומנתם לחקירת משטרה? עשו לעצמכם טובה ופנו לעורך דין פלילי

זומנתם לחקירת משטרה? עשו לעצמכם טובה ופנו לעורך דין פלילי

עורך דין פלילי זומנתם לחקירת משטרה? עשו לעצמכם טובה ופנו לעורך דין פלילי מנוסה לפני שאתם מגיעים לחקירה, זאת כדי לקבל ייעוץ והנחיה. חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי גם כשאתם בטוחים שהנכם חפים מפשע ונקיים מכל רבב!!! 

עוה"ד סיוון כהן מציינת שחקירה במשטרה איננה דבר של מה בכך, ובפרט אם כשמדובר באזרחים שומרי חוק וזו להם הפעם הראשונה שעליהם להתמודד מול סיטואציה מסוג זה. 

קיימות כמה טעויות נפוצות שעלולות להסתכם במעצר עד תום ההליכים, בהגשת כתב אישום ואף בהרשעה, זאת על סמך אמירות מיותרות בחקירה המשטרתית מבלי להבין באמת את משמעויותיהן, ומתוך נקודת הנחה שאם הנחקר לא אשם אז אין לו באמת ממה לחשוש.

 

דו"ח תשאול בטרם רישום עדות רשמית

לא אחת קורה שאנשים דוחים התייעצות עם עורך דין פלילי מתוך סברה מוטעית שתפקיד המשטרה הוא לרדת לחקר האמת, ולכשיתברר בחקירה שהם לא אשמים, התיק נגדם ייסגר באופן מידי, תוך כדי התנצלות מעומק הלב. 

המציאות העובדתית היא ששוטרים אוספים ראיות כדי להפליל חשודים, לפיכך כול נחקר צריך להתבונן על הסיטואציה מפרספקטיבה של ניסיון "לתפור" לו תיק. אחת מהטעויות הקלסיות היא דו"ח תשאול בטרם רישום עדות רשמית. 

במהלך "התשאול" מנהל החוקר עם הנחקר שיחה לכאורה בלתי רשמית שלא לפרוטוקול "כדי לקבל תמונה כללית". לעתים קרובות מתנהלת השיחה בצורה חברית על קפה וסיגריה, תוך שהנחקר מתחיל לחוש בנוח ומשחרר מבלי משים את חרצובות הלשון.

 

הסכמת הנחקר לאי רישום הדברים הנאמרים פרוטוקול באופן מדויק

היות ומדובר, לכאורה, בשיחת חולין בלתי פורמלית, החוקר אינו מיידע את החשוד בנוגע לזכויותיו המשפטיות, בהן זכותו לשתוק בחקירה וזכותו להיוועץ בעורך דין. בפועל קורה שלאחר השיחה רושם החוקר דו"ח שיכול להפוך למזכר מפליל. 

טעות שכיחה נוספת היא הסכמתו של הנחקר לאי רישום הדברים הנאמרים פרוטוקול באופן מדויק בטענה שהכול ממילא מוקלט, לפיכך ניתן להסתפק בסיכום הדברים בצורה מתמצתת. לעתים קרובות מתרחשות תקלות טכניות כמו היעלמות קלטות באופן מסתורי או שמישהו ערך אותן מחדש. 

טעויות שנעשות בשלב החקירה הפלילית עשויות להשפיע על המשך ההליך הפלילי ולעתים  אף לחרוץ גורלות. עורך דין פלילי מנוסה יכול אמנם למזער את ההשלכות של חלק מהטעויות שמתבצעות במהלך החקירה, אך לא תמיד קיימת האפשרות לתקן את הנזק שנגרם לנחקר בעקבות התנהלות לקויה שלו בחקירה.

ממליצים
qoutes
עו"ד סיוון כהן שלום רב

תודה לך על הערב המעניין והחשוב בנושא – הדין הצבאי שהתקיים בלשכתינו.

qoutes
qoutes
ישראל

סיון בוקר טוב, לאחר ההתרגשות הגדולה אתמול בבית המשפט התפניתי להגיד כמה מילים. ב6 לדצמבר כאשר נעצרתי חשבתי שחרב עלי עולמי כשפניתי אליך מאותו רגע הרגשתי שיש סיכוי שלא אאבד את כל עולמי. כשישר הגעת תוך זמן קצר, מיד הרגעת אותי יצרת קשר אם אישתי וגם אותה הרגעת כל המצב נראה אחרת. לאורך כל הדיונים בבית המשפט נלחמת עבורי כלביאה כאילו אני הלקוח היחיד שלך. לא ויתרת על הזכויות שלי ראיתי את ההערכה שבית המשפט רוכש לך וידעתי שאני בידיים מיומנות. לסיום, אני אסיר תודה על הטיפול בתביעה נגדי ועל אנושיות והרצון לעזור לאורך כל הדרך.
בברכה והמון תודה

 

qoutes
qoutes
תודה סיוון

הלב סגור ולא מאמין באמונה ורק לפעולות שלך יש את המפתח בתים קטנים של אמונים את בונה בגישתך הבלתי מתפשרת - נדמה כאילו את לוחמת... תודה רבה לך יקירה את מלאה בחן וקסם תהיי בריאה וחזקה ויפה כמו שאת מיוחדת ויחידה תזכי לקבל את התמיכה והכוחות מהסביבה, לא פחות ממה שאת נותנת".

qoutes
qoutes
תודה לך

תודה לך את אלופה ברמות בלי קשר להיותך עורכת דין.. מקווה שלא נצטרך להשתמע יותר אבל אם זו רק את

qoutes
השאירו פרטים בכדי ליצור קשר
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי