נייד: 050-3558826  משרד: 03-5075051    العربية English | PусскийFrançais

עורך דין פלילי בתל אביב: שליטה נרחבת בסדר הדין הפלילי וחוק העונשין

עורך דין - תחומים » מאמרים » עורך דין פלילי בתל אביב: שליטה נרחבת בסדר הדין הפלילי וחוק העונשין
 

עורך דין לעניינים פליליים הנו עו"ד המתמחה וחולש על תחומים המשויכים לקלסיפיקציה של סדר הדין הפלילי. בשונה מהמשפט האזרחי, התובעת במשפט הפלילי היא לרוב המדינה, כשהתובע במשפט משמש כבא כוחה, בעוד שהסנגור של הנאשם במשפט הפלילי מייצג אותו אל מול המדינה.
 

המאפיין הבולט של העבירות בסדר הדין הפלילי הוא שיש עימן קלון, ותחום הענישה רחב יותר בגין חומרת העבירות. על כן, כשהדבר נוגע להסתייעות בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב, ירושלים, חיפה או בכל מקום ברחבי הארץ, מן הראוי שעורכי דין פליליים יהיו ברי סמכא, בקיאות וידע אשר חולשים מחד על תיק הראיות הספציפי, ומאידך גם שליטה נרחבת בסדר הדין הפלילי וחוק העונשין על כל עשרות סעיפיו אשר מתווים לו את דרכו במהלך הייצוג של לקוחו.
 

הקשר שבין יכולת הפרשנות להכרעת הדין וענישה מופחתת בנוגע לדבר עבירה

עורכת דין סיוון כהן, בעלת משרד פרטי המתמחה בתחום המשפט הפלילי על כל ענפיו ורבדיו, מציינת שלהבדיל ממדעים מדויקים טהורים, תחום המשפט מתאפיין בקווים אפורים רבים על אף המבנה הסכמטי שבו, שכן לכל עבירה ולכל סיטואציה שבה בוצעה העבירה ישנם פנים רבות, כך שלניתוח האישיותי והטקסטואלי כמו גם ליכולת הפרשנות מרכיב מרכזי ומכריע בהצלחות המתבטאות בענישה מופחתת בנוגע לדבר עבירה.
 

למעשה, עורך דין פלילי בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, מסווג כאיכותי במידה והוא ניחן בכישורים המאפשרים לו לרדת אל עומקן של הפרשנויות, ובה בעת להבין ללבו של לקוחו ואת הנסיבות המקלות שהובילו לביצוע דבר העבירה, שבכללן רקע נפשי, רקע בריאותי או הגנה עצמית, גם במקרים שהקשר אינו בולט לעין במישרין.
 

להפוך את הדברים על פיהם בעזרת יכולות וורבליות ואנליטיות גבוהות

עו"ד סיוון כהן מוסיפה כי עורך דין פלילי מעמיק ובעל יכולת אנליזה טובה יודע לרדת אל הניואנסים השוליים והזניחים, לכאורה, ביותר ברצף האירועים ההיררכי של התיק הראייתי, ולאתר את הלך הרוח של הנאשם והנסיבות שבגינן נדחף לביצוע העבירה.
 

בין אם עולה הצורך בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב, ירושלים או חיפה, לכישוריו האישיים של עורך הדין יש משקל ממשי ולעתים גם משמעות קריטית על הכרעת הדין וחומרת גזר הדין כנגד הנאשם.
 

עו"ד המשכיל לקשר נכונה בין כל הנסיבות, לבנות בחכמה תיק ראייתי ולהציג את הראיות והפרשנויות בזווית המטיבה עם מצבו של הלקוח, עשוי לא אחת להפוך את הדברים על פיהם, אם בעזרת יכולותיו האנליטיות הגבוהות ואם בעזרת היכולות הוורבליות שלו, שכן, מאחורי הערכאות השיפוטיות ישנם שופטים בשר ודם שהכרעתם בגזר הדין נסובה בהרבה מהמקרים על בסיס הדרך שבה מוצגות הראיות מטעם ההגנה.

 עורך דין פלילי בתל אביב | סיוון כהן משרד עורכי דין

 
 
נהיגה ללא רישיון בהתאם לסעיף 10 א בפקודת התעבורה נהיגה ללא רישיון מוגדרת כעבירה חמורה ביותר בהתאם לסעיף 10 א בפקודת התעבורה, שלפיה "לא ינהג אדם רכב מנועי אלא אם הוא בעל רישיון נהיגה תקף לרכב מאותו סוג קרא עוד
חשיבות ההסתייעות בשירותיו של עורך דין לתעבורה בישראל מוגדר תחום התעבורה כחלק מהתחום פלילי, ולפיכך מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין לתעבורה, לרבות ייצוג הנהג בפני בית המשפט. קרא עוד
עורכי דין פליליים: איך לאתר את עורך הדין מהליגה הבכירה? עורכי דין פליליים הנם עורכי דין המתמחים בקלסיפיקציה המשויכת לסדר הדין הפלילי. להבדיל מהמשפט האזרחי, המאפיין הבולט ביותר במשפט הפלילי נוגע לעובדה שברוב המכריע של המקרים המדינה היא זו שתובעת את הנאשם. קרא עוד
צור קשר 050-3558826